Jump to content
TomNice

Biwak - Kurze Wzgórze :)

Recommended Posts

Zapraszam w dniach 14-17 sierpnia na Kurze Wzgórze.

Proszę wyposażyć się w namioty, śpiwory a jeśli ktoś lubi to i rowery górskie.

 

Dzieci mile widziane - wstęp gratis, dorośli... też gratis :)

Przewiduję trochę atrakcji: oczywiście ognisko, rzucanie jajkiem w tatę, łapanie koguta na lasso, bodzenie się z kozłem, ujeżdżanie ogiera, spacery, rowery i liczenie spadających domen...znaczy się gwiazd.

 

W wątku proszę o wypowiedź tylko tych osób, które przyjeżdżają (info ile namiotów i ile osóB) tak abym łatwo mógł zliczyć ile dzików upolować.

Wegetarianie i weganie znajdą dla siebie coś w sadzie i ogródku.

 

Miejscowość: Zwiernik/Pilzna ok 25 km od A4

Data: 14-17.08.2014

Pogoda: trudna do przewidzenia

 

Pozdrawiam i do zobaczenia :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2+1 w dużym namiocie. Do zobaczenia.

 

Rezerwujemy miejsce w cieniu ;)

 

Edit: Chciałbym powiedzieć, że miejsce to już miałem okazję sprawdzić. Dobry gospodarz, dobre jedzenie, świeże, ekologiczne. Bardzo cicho, dobre miejsca na spacery. Jest "klimat". Polecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie "atrakcje" jak znęcanie się nad kogutem czyli łapanie go na lasso, raczej wielu wegetarian nie zachęcą ;)

Od namiotów też się niektórzy już odzwyczaili ;)
Tak czy inaczej - miłego spotkania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie "atrakcje" jak znęcanie się nad kogutem czyli łapanie go na lasso, raczej wielu wegetarian nie zachęcą ;)

Od namiotów też się niektórzy już odzwyczaili ;)

Tak czy inaczej - miłego spotkania.

Prosiłem o wypowiedź tylko te osoby, które przyjadą. Rozmowy o ideach i domenach pozostawiając na czas spotkania :), ale ponieważ się znamy to wiedz, że kogut, który jest nieruchliwy szybko pada łupem lisa czy jastrzębia.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 namioty + pokoik dla kobiety w ciąży z małym dzieckiem ;) (nie ja!), w namiotach 5 dorosłych i dziewczynka (chyba 13 lat) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeden namiot, będę z moją drugą połówką :) Wysiadamy w Tarnowie i jeszcze nie mamy pomysłu jak dostać się na Kurze Wzgórze :(

W Tarnowie będziemy w piątek ok 8 rano i chcemy też wrócić do Tarnowa w niedzielę ok godziny 22.

Wszelkie pomysły mogące nam pomoc proszę kierować na PW.

 

Ew. pasuje też nam wysiąść w Rzeszowie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeden namiot, będę z moją drugą połówką :) Wysiadamy w Tarnowie i jeszcze nie mamy pomysłu jak dostać się na Kurze Wzgórze :(

W Tarnowie będziemy w piątek ok 8 rano i chcemy też wrócić do Tarnowa w niedzielę ok godziny 22.

Wszelkie pomysły mogące nam pomoc proszę kierować na PW.

 

Ew. pasuje też nam wysiąść w Rzeszowie.

bezpośrednio do Pilzna można dojechać autobusem z Warszawy, Wrocławia a nawet Rzymu.

A już z Pilzna mogę zorganizować transport :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pizza z dowozem? Wychodzi tyle samo co taryfa z Pilzna :)

 

Latem tej metody nie polecam - pizzę rozwożą skuterkami.

Daj znać o której będziesz w Pilznie - zorganizuję transport.

Mam problem ponieważ jedyny przewoźnik który obsługuje połączenie z Tarnowa do Pilzna nie jeździ 15 sierpnia :(

Przyjedźcie 14-tego, w dzień powszedni jeżdżą b.często.

Share this post


Link to post
Share on other sites

żeby sprecyzować chodzi mi o odległość od tego pola namiotowego jakiejkolwiek "cywilizacji" ;) mam nadzieję że playonline złapie tam "neta" ? :) zostaje prąd.... jeśli chodzi o trunki to nie problem już :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chce ktoś jechać ze śląska? Jechałbym ale nie samemu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

W TVN - nie mówili że biwakowiczów kury zagryzły...bo właściciel nimi szczuł przyjezdnych...prawda to ?

Jak nie prawda to prawdą jest że telewizja kłamie...

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W TVN - nie mówili że biwakowiczów kury zagryzły...bo właściciel nimi szczuł przyjezdnych...prawda to ?

Jak nie prawda to prawdą jest że telewizja kłamie...

 

:)

 

Ja tam jedno ,mogę potwierdzić że było bardzo fajnie i żałuj ze Cie nie było.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biwak najudańszy z udanych! Darek, wspólnie z Natalią i dzieciakami stwierdzamy, że na Kurzym Wzgórzu spędzamy najlepsze wakacje. :) Dziękujemy wszystkim i do zobaczenia za rok. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bardzo się cieszę żeście ukontentowani a ja chyba najbardziej i dziękuję za Wasze towarzystwo... bo trzeba hartu ducha by tyle kilometrów przemierzyć, zmierzyć się z pogodą nie najlepszą w tym roku ale i nie najgorszą (dziś, chyba z żalu za wami dopiero nas zalało porządnie).

Za rok, jeśli dożyję, zapraszam ponownie. Można mnie odwiedzać w tzw międzyczasie kiedy tylko zapragniecie :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×