Jump to content
TomNice

Biwak - Kurze Wzgórze :)

Recommended Posts

Nieźle się działo....

 

Ciekawe czy w Twoim przypadku apze też zauważy "spamming" w tym temacie i odpowiednio zareaguje... bo posty o elektrycznym prądzie, zwierzętach leśnych oraz wklejanie pustych plików .png słabo rozwija ten temat. Pomijam już fakt, że kilkukrotnie została złamana prośba autora tego wątku. Ale domyślam się, że tak samo jak apze nie potrafił zareagować na moje prośby i pytania w związku z nieuczciwą blokadą mojego konta, tak teraz zostawi to luzem. Polityka na tym forum jest uzależniona od osoby zabierającej głoś ;)

Już się tego nauczyłem. A czy to odbije się na forum dobrze czy źle to już nie mnie to oceniać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie do bywalców Kurzego Wzgórza dotyczące jakości zasięgu komórek i netu.

 

Wiem jak na KW sprawują się usługi Plusa - nie wiem jak inne.

Abonenci innych sieci proszeni są o podzielenie się opiniami.

Planuję dłuższy pobyt. Obecnie mam możliwość zmiany operatora i zmniejszenia kosztu przy okazji.

Z góry dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie ma jeszcze WIFI ? :P

jest wifi od lokalnego dostawcy i działa lepiej niż większość znanych sieci komórkowych, ale niektórzy nie lubią się logować i preferują swoje ustawienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
21 godzin temu, trzyliterowe napisał:

Hmm.. zbliża się lato :)

 

 

I się pewnie chciałeś na krzywy ryj gdzieś wbić na wyżerkę i ochlaj! :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
41 minut temu, THE WALL napisał:

???  niecałe 2 tyg. temu wiosna... i to kalendarzowa... jeszcze mróz podobno ma być!

 

Co nie zmienia faktu że zbliża się lato. Zmiany następują od przeszłości w przyszłość (wg entropowej strzałki czasu) - więc, co za tym idzie, Trzyliterowe napisał wszystko poprawnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
Dnia 4.04.2019 o 18:51, THE WALL napisał:

OK to ja piszę, że zbliża się zima, na logikę prawda.

 

Taka sama prawda jaką wygłosił trzyliterowe.

 

Dnia 4.04.2019 o 18:54, szmiko napisał:

Zbliża się też koniec świata na upartego.

 

Niestety pojęcie "koniec świata" nie ma racji bytu gdyż najbardziej wspierany naukowo scenariusz, czyli śmierć cieplna wszechświata, nie oznacza końca świata, a jedynie koniec życia w znanej nam formie, więc tutaj nie można postawić znaku równości logicznej do "zbliża się lato/zima".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×