Jump to content
domanpw

niszcz.pl

Recommended Posts

niszcz.pl

Witam,

Co sądzicie o powyższej domenie, jak byście ją wyceniali ?

Będę wdzięczny za wszystkie opinie.

 

Pozdrawiam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niszczenie.pl jeszcze by przeszło (np. Dokumentów) . Niszcz.pl to raczej tryb rozkazujacy wiec ma negatywny wydźwięk. Na 99 % klient sie nie znajdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takze jestem sceptycznie nastawiony. Raczej nic z tego nie bedzie. Wyceny sie nie podejmuje bo dla mnie, jak i pewnie dla wiekszosci, domena nie ma potencjalu, a wiec i wartosci. No chyba, ze sie jakis fanatyk znajdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to jakiś producent niszczarek do papieru bądź firma zajmująca się trwałym usuwaniem danych zapisanych w formie cyfrowej. Mimo wszystko wydaje mi się, że zainteresowanie z ich strony będzie nikłe - jeżeli już, to jakiś niewielki sklep bądź jednoosobowa działalność, a od takiego klienta nie możesz zażądać zbyt wiele.

W związku z tym wyceniam domenę maksymalnie na 250-300 złotych z naciskiem na jakąkolwiek sprzedaż (tzn. jeżeli zjawiłby się klient, który zgodzi się pokryć koszta przechwycenia, też bym oddał).

 

#niszczeniedanych.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem bardzo małe szanse na sprzedaż. Chociaż domena dobra pod serwis, gdzie można coś wirtualnie zniszczyć, tak dla odreagowania;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×