Jump to content
lechoo

photostudio.pl

Recommended Posts

photostudio.pl

 

Witam.

Dziś daję do wyceny photostudio.pl

Wiekszośc końcówek zajętych, częśc z nich zagospodarowana.

Jakiej kwoty oczekiwalibyście za tą domenę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie jedna z lepszych domen wystawiona w tym dziale (w ostatnim czasie).
Ja bym sprzedał za mniej więcej 6-7k. Kwoty powyżej będzie ciężko wyciągnąć z tej domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym sprzedał za mniej więcej 6-7k. Kwoty powyżej będzie ciężko wyciągnąć z tej domeny

Jak sprzedasz za te pieniądze to jesteś MISTRZ...

:)

 

To nie jest branża która chce wydawać duże pieniądze na coś o czym nie ma pojęcia...

Jak by im zaproponować aparat za cenę z kosmosu to będą myśleć jakby go zdobyć...ale o domenie nie, bo i po co skoro jeden z drugim już ma...StudioGizel.pl czy insze StudioHermenegilda.pl

 

Ale życzę powodzenia i każda sprzedaż powyżej 2,5k będzie moim zdaniem Twoim sukcesem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdarza się, że cena którą podałem to jest koszt jednej sesji/eventu. Są studia, które działają w internecie i znają się na tym.

PhotoStudio nie musi być domeną tylko dla fotografa/studia (pod portfolio).

 

E.
Można też wykorzystać pod sklep ze sprzętem fotograficznym, dla firmy zajmującej się wyposażeniem studio, bazy zdjęć, producent oprogramowania etc ... można wymieniać.

 

E. 2

Ja bym nie puszczał za 2.5k i dalej bym się opierał o swoją wycenę :)

Edited by webdesigner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za dotychczasowe opinie i wycenę.

Wnioskuję po wpisach w tym temacie , że KT (z możliwością negocjacji) ustawiłem w miarę na odpowiednim poziomie. Pozostaje teraz czekac na klienta (oby się taki znalazł). Gdyby ktoś jeszcze chciał podzielic się swoimi spostrzeżeniami byłbym wdzięczny.

Edited by lechoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bazyli ma rację, że branża nie często sięga głęboko do portfela.

Photostudio.pl nie wydaje się zła, ale z mojego małego doświadczenia sądzę, że ciężko będzie sprzedać za więcej niż niziutkie x.xxx.

Życzę jednak jak najlepiej i satysfakcjonującego Cię zarobku.

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepsza bylaby fotostudio.pl bo po polsku , ale ta nie jest zla mysle ze nie bedzie latwo o kk ale za 2k bym sprzedał napewno.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepsza bylaby fotostudio.pl bo po polsku , ale ta nie jest zla mysle ze nie bedzie latwo o kk ale za 2k bym sprzedał napewno.

 

Zgadzam się. Ja już bym sprzedał za 1,5k ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

czasami wydaje mi się, że niektórzy podstępnie chcą zaniżyć wartość domeny, aby potem "na studenta" kupić w podobnej cenie do wyceny z forum :)
Jak ciśnie to 10,000 jak nie to 30k do wzięcia (czekać)

Share this post


Link to post
Share on other sites

czasami wydaje mi się, że niektórzy podstępnie chcą zaniżyć wartość domeny, aby potem "na studenta" kupić w podobnej cenie do wyceny z forum :)

Jak ciśnie to 10,000 jak nie to 30k do wzięcia (czekać)

 

Radzę zejść na ziemie i nie bujać w obłokach :)

Niektóre Twoje posty/tematy naprawdę poprawiają mi humor w momencie ich czytania ;)

Edited by zabaco
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

czasami wydaje mi się, że niektórzy podstępnie chcą zaniżyć wartość domeny, aby potem "na studenta" kupić w podobnej cenie do wyceny z forum :)

Jak ciśnie to 10,000 jak nie to 30k do wzięcia (czekać)

Tylko pytanie w jakiej walucie te 10k-30k, ja bym obstawiał Korony czeskie.

 

Myślę, że około 2000zł bym zaakceptował, ale i na taką ofertę raczej będzie trzeba czekać dłużej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

grydladzieci.pl Sprzedana za $48.870,- - dobrze ze nie radził się tutaj bo sprowadzilibyscie chłopa "na ziemię" :)

Edited by wiktor Z

Share this post


Link to post
Share on other sites

grydladzieci.pl Sprzedana za $48.870,- - dobrze ze nie radził się tutaj bo sprowadzilibyscie chłopa "na ziemię" :)

 

Świetne porównanie :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie przypuszczałem, że aż takie kontrowersje wzbudzi wycena tej domeny.

Raz jeszcze potwierdza się teza, przez niektórych tu przytaczana, że domena jest tyle warta ile ktoś jest w stanie za nią zapłacić.

Zdfecydowałem w toku dyskusji zdjąć cenę KT z domeny i poczekać na ewntualne oferty. Czas pokaże czy ta nazwa jest mniej lub więcej wartościowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

czasami wydaje mi się, że niektórzy podstępnie chcą zaniżyć wartość domeny, aby potem "na studenta" kupić w podobnej cenie do wyceny z forum :)

Jak ciśnie to 10,000 jak nie to 30k do wzięcia (czekać)

 

Powiem jak student , chyba Cie sutki sędzą .

Nie kupilbym jej za 200zł nawet ale dla KK 2-3k to cena ok

 

Cisnąć to może kupa z rana , nikt nie da za tę domenę "na już" 10k może Ci sie to przyśniło.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie domena, jak na polski rynek, masakryczna, maksymalny ubytek ruchu na rzecz fotostudio.pl, na miejscu tegoż grafika/fotografa już chyba wolałbym działać na wspomnianym studiohermenegilda.pl, a samo photostudio.pl to chyba najwyżej na jakieś zaplecze pozycjonerskie się nadaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×