Jump to content
oshean

Domenatorix

Recommended Posts

Któż to taki? Człowiek zaczyna mnie irytować ponieważ w każdej mojej aukcji licytuje 1 zł. Czy on jest tak naiwny, że nie wie iż ludzie określają cenę minimalną w lepszych domenach?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Któż to taki? Człowiek zaczyna mnie irytować ponieważ w każdej mojej aukcji licytuje 1 zł. Czy on jest tak naiwny, że nie wie iż ludzie określają cenę minimalną w lepszych domenach?

 

Ma to taki sam sens jak wystawianie domen od 1zł z ceną minimalną.

Jakby to był lepsze domeny to cena minimalna nie byłaby potrzebna ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boże, czy naprawdę potrzeba ogłaszać na dużym forum pretensje, że ktoś na aukcji złożył ci niską ofertę? Jeśli ktoś uzna, że ta domena jest warta więcej jak 1 złotych, to przecież na aukcji licytuje tak długo, aż aukcję wygra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma takie prawo. Jeśli będzie to aukcja bcm i nikt inny nie będzie licytować to kupi ją za złotówke ( 1,22 z vat).

Nie kupi...bo składa oferty w aukcjach z ceną minimalną...

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Składanie ofert w aukcjach bez minimalnej rozumiem, bo kieszonkowe od rodziców próbujesz wydać ale tam gdzie jest minimalna ? Po co ?

 

No chyba, że znaczysz teren...

;)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

składanie ofert w aukcjach bez minimalnej rozumiem ale tam gdzie minimalna jest ? po co ?

 

Zaznacza swoją obecność i przekazuje kolegom po fachu, że czuwa ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Składanie ofert w aukcjach bez minimalnej rozumiem, bo kieszonkowe od rodziców próbujesz wydać ale tam gdzie jest minimalna ? Po co ?

 

No chyba, że znaczysz teren...

;)

Żeby być konsekwentnym ;). A jak mnie ktoś przy okazji przebije, to wiem, że dana domena może być coś warta ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×