Jump to content
Kasyn

Sztuczne generowanie ruchu???

Recommended Posts

... ciesze sie ze piszesz ze warto spogladnac do zeznan podatkowych

Potencjalnemu nabywcy ktoś miałby udostępnić swoje zeznanie podatkowe ?

Coś Wam się nie pomyliło ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potencjalnemu nabywcy ktoś miałby udostępnić swoje zeznanie podatkowe ?

Coś Wam się nie pomyliło ?

 

to moze jeszcze z innej strony sugestia... jesli kupowal bym domene nie dla jej nazwy a np: dla ruchu to z pewnoscia fajnie aby sprzedawca uwiarygodnil dane domeny np: konkretnymi statystykami. oto bym dopytal, bo jesli takich statystyk sprzedawca nie ma to podana przez niego wartosc odnosi sie do ruchu blisko nieokreslonego. wowczas trzeba brac pod uwage wariant ze taka domena moze miec ruch, ale moze byc on watpliwy, wowczas jesli mialbym wiecej pytan niz odpowiedzi to zastanowilbym sie czy moze nie lepiej rozwazyc kupno innej domeny. jesli domena ktora chcialbym nabyc byla domena z wieloma innymi niz ruch walorami, albo byla to jakas "super" domena generyczna, badz typo wowczas trzeba rozwazyc i taki wariant ze moze faktycznie domena ma ruch "w miare" sensowny. nalezy samemu ocenic ryzyko inwestycji w takiej sytuacji.

 

jesli domena pod ktora nie ma serwisu jest sprzedawana i napisane jest, ze ma xK wejsc miesiecznie to nalezy wowczas zapalic czerwona lamke ze moze warto zbadac samemu czy to jest mozliwe i czy z tysiacami wejsc ktos by sprzedawal taka domena ktora jest kura znoszaca zlote jajko. amen.

 

*podania podatkowe w moim przykladzie odnosilem do bardziej realnych w uzyskaniu statystyk, przepraszam za brak legendy i niejasno formulowane zdania

Edited by limo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się, czy nie odświeżyć tego tematu i nie zrobić czegoś w stylu http://di.pl/topic/36603-uwaga-na-literowki/ z powodu, że niedawno zauważyłem na aukcji aftermarket moją sprzedaną wcześniej domenę rokowanie.pl, która z tego, co pamiętam, ruchu nie miała, a teraz gdy sobie spojrzałem w statystki (wykres ruchu), to przez parę ładnych miesięcy nic na niej nie było (sam pamiętam, że również miałem BARDZO mało jej odwiedzin, kiedy była u mnie), a nagle w październiku dobiło ich znikąd 674. Wobec tego może warto również pomagać sobie na tym forum wzajemnie i ostrzegać przed sztucznym ruchem na aukcjach, aby nie kupić przypadkiem czegoś, jeżeli komuś zależy głównie na ruchu, szczególnie że nawet sam sprzedawca pisze w opisie, że domena jest z ruchem, w co ja raczej mocno wątpię.

Edited by Frostx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×