Jump to content
Guest

Czy porownywarki cen to oplacalne zrodlo dochodow ?

Recommended Posts

Guest

Jak w temacie - jakie macie doswiadczenia z porownywarkami cen - czy oplaca sie zamieszczac na stronie ich oferte? Jakiej skali zarobkow mozna orientacyjnie oczekiwac ?

 

Interesuja mnie zwlaszcza strony tematyczne, gdzie mozna oferowac konkretne kategorie produktow lub konkretne produkty, dla ktorych trudno znalezc inne programy partnerskie.

 

W szczegolnosci moje pytanie dotyczy stron Skapiec i Nokaut, gdyz tylko te wspolpracuja z firmami z zagranicy.

 

Z gory dziekuje za wszystkie sensowne wypowiedzi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lipa - ceneo płaci niby za przekliki, ale są one bardzo rzadkie i nie warte tych 0,2zł, transakcje koszykowe to jest fikcja - ktoś kiedys testowo sam kupił i mu nie zaliczyli - możesz poszukac opinii na ten temat, inne jak skąpiec, nokaut nawet za przekliki nie płącą. Jak masz firmę zagraniczną to po co bawic się w kantujące polskie pp?

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 lata temu miałem dobry dochód z Nokaut z jednej stronki, mało pozycjonowanej.

Ale po wejściu różnych zwierząt od Google spadł ruch i spadł dochód.

Tyle że, mam w większości strony jednostronicowe, no i po przyjściu zwierząt od Google, nic nie robiłem.

U Ciebie, przy wielostronicowej stronie i przy pozycjonowaniu tych stron, podstron dla Nokaut, napewno będzie lepiej i da się zarobić.

 

W Skapiec akurat mało miałem produktów dla moich stron, więc i dochód praktycznie zerowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Jak masz firmę zagraniczną to po co bawic się w kantujące polskie pp?

sprawa dotyczy serwisu dla polskiego odbiorcy w PL, a reklamy musza byc scisle dopasowane tematycznie - nie widze innego rozwiazania

 

2 lata temu miałem dobry dochód z Nokaut z jednej stronki, mało pozycjonowanej.

Ale po wejściu różnych zwierząt od Google spadł ruch i spadł dochód.

Tyle że, mam w większości strony jednostronicowe, no i po przyjściu zwierząt od Google, nic nie robiłem.

U Ciebie, przy wielostronicowej stronie i przy pozycjonowaniu tych stron, podstron dla Nokaut, napewno będzie lepiej i da się zarobić.

 

W Skapiec akurat mało miałem produktów dla moich stron, więc i dochód praktycznie zerowy.

Nokaut niestety oferuje praktycznie zadne rozwiazania celowane w konkretny produkt lub game produktow i jest bardzo nieelastyczny wzgledem udostepniania API; ze Skapcem rozmowa jest duzo latwiejsza a wybor rozwiazan duzy, nawet bardzo duzy - ale nadal nic o nich nie wiem od strony wydawcy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×