Jump to content
vul

Jakie stawki za nowe rozszerzenia

Recommended Posts

Kto się orientuje jakie przybliżone stawki można osiągnąć za kliki nowych rozszerzeń? Może ktoś z Was już testuje takie domeny jeżeli chodzi o zarabianie na parkingu?

 

Czy typ rozszerzenia danej domeny ma jakikolwiek związek z wysokością PPC?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Typ rozszerzenia kompletnie nie robi różnicy? Jak jest domena załóżmy .pl to jak ktoś kliknie z innego kraju to i tak stawki są b.niskie.

Nie jest czasem tak, że właśnie rozszerzenie robi różnicę w PPC? Przynajmniej ja zawsze tak myślałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Typ rozszerzenia kompletnie nie robi różnicy? Jak jest domena załóżmy .pl to jak ktoś kliknie z innego kraju to i tak stawki są b.niskie.

Nie jest czasem tak, że właśnie rozszerzenie robi różnicę w PPC? Przynajmniej ja zawsze tak myślałem.

 

Jeżeli ruch będzie pochodził z Polski, a Twoje rozszerzenie będzie egzotyczne to nie będzie żadnej różnicy. Przynajmniej tak mi się wydaje, inaczej byłoby to irracjonalne zachowanie ze strony parkingu.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli jednym słowem, obojętnie jakie rozszerzenie + ruch z Polski = zarobki do dupy ? Tak mam to rozumieć? :D

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli jednym słowem, obojętnie jakie rozszerzenie + ruch z Polski = zarobki do dupy ? Tak mam to rozumieć? :D

 

Każdy ruch tematyczny z Polski jest wartościowy. Wystarczy jedynie go odpowiednio zmonetyzować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×