Jump to content
projektor

kb.pl

Recommended Posts

z dziś, ku pokrzepieniu serc kb.pl z małymi przyległościami.

 

średnie iksów 5. niech żałuje kto nie kupił ;-)

Edited by projektor
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widziałem aukcję - cena była rzeczywiście promocyjna. Gratulacje dla kupującego :)

Dla Ciebie również oczywiście, czasem trzeba coś sprzedać, aby móc wychować następne stado :)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydawać by się mogło, że po przejęciu Kredyt Banku przez BZ WBK, ten bardzo mocno kojarzony z Kredyt Bankiem skrót straci na znaczeniu ale Klub Biznesu, to też niezłe określenie dla niej. Może kiedyś uda się siłę tych skojarzeń zamienić.

Czy ta domena nie była za 25 k. wystawiona ?

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydawać by się mogło, że po przejęciu Kredyt Banku przez BZ WBK, ten bardzo mocno kojarzony z Kredyt Bankiem skrót straci na znaczeniu ale Klub Biznesu, to też niezłe określenie dla niej. Może kiedyś uda się siłę tych skojarzeń zamienić.

Czy ta domena nie była za 25 k. wystawiona ?

25 555 PLN, ale nie było ofert kupna.

 

http://allegro.pl/kb-pl-i4511491308.html

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

25 555 PLN, ale nie było ofert kupna.

Dzięki. Czyli za 25 555 PLN nie było ofert kupna a za średnie 5 iksów czyli za ok. 50 k. PLN, kupiec się znalazł ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak inni ale gdyby to ode mnie zależało to w tym temacie publikować można by było informacje o sprzedaży tylko i wyłącznie z wymienioną kwotą.

Bo teraz to trochę bezsens się robi...

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak inni ale gdyby to ode mnie zależało to w tym temacie publikować można by było informacje o sprzedaży tylko i wyłącznie z wymienioną kwotą.

Bo teraz to trochę bezsens się robi...

 

Popieram. Niedługo jeszcze nazwy domen bedą hashowane. Hurra sprzedałem ########.pl za xx xxx PLN ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popieram.

W takim razie zacznij pierwszy w nowym wątku.

 

edit: Kierowałem tą zachętę do Enelce.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak inni ale gdyby to ode mnie zależało to w tym temacie publikować można by było informacje o sprzedaży tylko i wyłącznie z wymienioną kwotą.

Bo teraz to trochę bezsens się robi...

Nie zgadzam się (wolę informację z xxxxx o sprzedaży podaną przez wiarygodnego sprzedawcę niż kwotę z kosmosu innego sprzedawcy)

W wątku o ann.pl miałeś podaną kwotę sprzedaży a jeszcze głośniej krzyczałeś ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popieram. Niedługo jeszcze nazwy domen bedą hashowane. Hurra sprzedałem ########.pl za xx xxx PLN ...

 

jeszcze jedna drobna uwaga. wielu użytkowników nie podaje jakichkolwiek informacji nt transakcji i mówi wprost, że poczytuje to sobie jako zaletę. dzielę się informacjami jak mogę. to jest chyba wartościowa wskazówka, którą można wykorzystać z pożytkiem. czego wam życzę.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeszcze jedna drobna uwaga. wielu użytkowników nie podaje jakichkolwiek informacji nt transakcji i mówi wprost, że poczytuje to sobie jako zaletę. dzielę się informacjami jak mogę. to jest chyba wartościowa wskazówka, którą można wykorzystać z pożytkiem. czego wam życzę.

 

Nie zrozum mnie źle. Każda informacja o sprzedaży jest wartościowa, ale średnie 5 xów niewiele oznacza. Albo wręcz przeciwnie, może oznaczać bardzo szeroki zakres potencjalnych cen. różnica między 35k a 65k jest bardzo duża a obie te kwoty uznałbym za średnie 5x. Jest to oczywiście ograniczony zakres prawdopodobnych kwot, ale cały czas bardzo szeroki. Chociaż pierwsza cyferka z tych pięciu xów byłaby wartościową informacją :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zrozum mnie źle. Każda informacja o sprzedaży jest wartościowa, ale średnie 5 xów niewiele oznacza. Albo wręcz przeciwnie, może oznaczać bardzo szeroki zakres potencjalnych cen. różnica między 35k a 65k jest bardzo duża a obie te kwoty uznałbym za średnie 5x. Jest to oczywiście ograniczony zakres prawdopodobnych kwot, ale cały czas bardzo szeroki. Chociaż pierwsza cyferka z tych pięciu xów byłaby wartościową informacją :)

 

bardzo dobrze to rozumiem. też wolałbym teraz leżeć pod palmą ale biorę co jest i staram się zrobić z tego jak najlepszy użytek.

 

żeby jeszcze dopomóc sprawie, bo zdaje się, nie pisałem o tym wcześniej a jak pisałem to trudno, wybaczcie:

 

xxxxxxxx.pl w ubiegłym roku za iksów 5 :-)

Edited by projektor
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ruch w interesie aż się patrzy...A za jakiś czas domena zapewne znajdzie się w sprzedaży w super atrakcyjnej cenie...

Zapewne kolejnym "abonentem" zostanie Komorowski Bronek...

;)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapewne kolejnym "abonentem" zostanie Komorowski Bronek...

;)

 

Zapewne nic z tego bo serwis prowadzi gość któremu też kb pasuje idealnie. Ale zawsze może zostać prezydentem i prawie wyjdzie na Twoje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×