Jump to content
p0zer

Google AdSense for domains

Recommended Posts

Wczoraj czytając o optymalizacji AdSense'a przypadkowo znalazłem informację o programie Google dla właścicieli dużych nieużywanych portfolio - Google AdSense for domains - http://www.google.com/domainpark/.

 

Czy może ktoś bierze udział w tym programie? Ja wysłałem zgłoszenie i dostałem wiadomość zwrotną, że w chwili obecnej nowi użytkownicy programu nie są przyjmowani i że Google skontaktuje się ze mną w odpowiednim czasie itd. itp.

Może ktoś z Was ma jakieś inne wiadomości, komentarze, opinie? Cokolwiek więcej na temat tego przedsięwzięcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od dawna już nie przyjmują, zresztą trzeba było mieć bodaj 750k+ unikalnych miesięcznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od dawna już nie przyjmują, zresztą trzeba było mieć bodaj 750k+ unikalnych miesięcznie.

:blink: No to nieźle. Domyślam się więc, że nikt z forum nie jest wybrańcem Google?

Share this post


Link to post
Share on other sites
:blink: No to nieźle. Domyślam się więc, że nikt z forum nie jest wybrańcem Google?

 

Niektórzy się kwalifikują pod względem ruchu, ale skoro google już nie przyjmuje... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe ... co to jest 750k+ miesiecznie :blink:

 

Przypomnialo mi sie jak ostatnio pisalem jednemu "zainteresowanemu", ze mam ruch z palca na domenie kilkadziesiat wejsc dziennie. Na to on mocno zdziwiony: "A nie kilkadziesiat tysiecy ?!?"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Niektórzy się kwalifikują pod względem ruchu, ale skoro google już nie przyjmuje... :blink:

I się nie dziwie, bo większość (nie wszyscy oczywiście) tych osób ma ten ruch z literówek, a on jest wyraźnie mniej warty niż ruch z generyków.

 

Pozdrawiam

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczoraj pojawiła się informacja, iż Google Adsense for domains dostępne jest dla "zwykłych" ludzi (na razie tylko dla mieszkańców USA) - http://adsense.blogspot.com/2008/12/extend...ins-to-all.html. Jeśli dostępne będzie w Polsce zamierzacie się przenieść?

 

To oczywiście zależy od stawek i możliwości samego programu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam tylko nadzieje ze bedzie mozna umiescic takze wlasne informacje w stylu: cena za domene, kontakt z wlascicielem i możliwosc edycji META tagów. bo skandalem jest ze nigdzie nie ma takiej opcji!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam tylko nadzieje ze bedzie mozna umiescic takze wlasne informacje w stylu: cena za domene, kontakt z wlascicielem i możliwosc edycji META tagów. bo skandalem jest ze nigdzie nie ma takiej opcji!

Na razie nie ma takiej możliwości i nie wiadomo czy się pojawi. Google raczej będzie mniej elastyczne niż firmy typu NameDrive czy Sedo we wdrażaniu nowych funkcjonalności itp. Ale kto wie - wszystko w rękach Google czy potraktuje ten parking domen tylko jako dodatek do innych kanałów reklamowych czy może jednak jako coś istotnego i przyszłościowego z punktu widzenia ich kanałów reklamowych.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko pieknie, ale problem polega na tym, ze malo firm obecnie umozwliwia dostep do takich funkcji konfiguracji domen aby mozna je bylo zaparkowac na AdSense ...

Edited by Saint

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można tak??

Wstawić reklamy google na stronę i trzepać kasę.. (same reklamy na całej stronie...)

:P

Edited by tomekpl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Można tak??

Wstawić reklamy google na stronę i trzepać kasę.. (same reklamy na całej stronie...)

:P

I konto na adsense leci za MFA.

Share this post


Link to post
Share on other sites
I konto na adsense leci za MFA.

 

 

Wiele jest wyszukiwarek mp3, dajmy na to, które nie mają treści a są akceptowane przez program Google Adsense

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczoraj czytając o optymalizacji AdSense'a przypadkowo znalazłem informację o programie Google dla właścicieli dużych nieużywanych portfolio - Google AdSense for domains - http://www.google.com/domainpark/.

 

Czy może ktoś bierze udział w tym programie? Ja wysłałem zgłoszenie i dostałem wiadomość zwrotną, że w chwili obecnej nowi użytkownicy programu nie są przyjmowani i że Google skontaktuje się ze mną w odpowiednim czasie itd. itp.

Może ktoś z Was ma jakieś inne wiadomości, komentarze, opinie? Cokolwiek więcej na temat tego przedsięwzięcia.

 

 

;)

Ja mam podobne doświadczenie

 

JMS vDB

Graf-domen .eu

Share this post


Link to post
Share on other sites
I jak sprawdza się parking Google? Gorzej niż SEDO już chyba być nie może

 

Ja nie narzekam, dużo lepiej niż Sedo ale też specyficzna branża motocyklowo-spotrowa:)

 

endurocross.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
I jak sprawdza się parking Google? Gorzej niż SEDO już chyba być nie może

U mnie mało klików, ale to dlatego, że szablon mam jakiś czerstwy i nie mogę go zmienić.

Mianowicie chodzi mi o to, że pokazują się jedynie kategorie, a nie konkretne reklamy.

Wie ktoś jak to zmienić? Domena to m.in. klubhades.pl

Edited by p0zer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od dawna już nie przyjmują, zresztą trzeba było mieć bodaj 750k+ unikalnych miesięcznie.

 

Swojego czasu (kilka lat temu), jak jeszcze pod adresem ou.pl miałem serwis "Ogłoszenia Uczelniane" (jeśli ktoś wtedy szukał stancji to pewnie kojarzy), wówczas miałem 300 tys. uu/mc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×