Jump to content
p0zer

Google AdSense for domains

Recommended Posts

I jaki to ma związek z tematem / co z tego wynika?

 

Swojego czasu (kilka lat temu), jak jeszcze pod adresem ou.pl miałem serwis "Ogłoszenia Uczelniane" (jeśli ktoś wtedy szukał stancji to pewnie kojarzy), wówczas miałem 300 tys. uu/mc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
I jaki to ma związek z tematem / co z tego wynika?

 

Związek ma taki, że 750 tys. uu/mc to jeszcze nie jest astronomiczna liczba. Do wypracowania. To jest 25 tys. na dzień.

 

KPW?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko tam chodziło o ruch na "undeveloped domains", a nie o ruch wypracowany w oparciu o serwis, który działa pod domeną :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potestowalem ten parking przez 3-4 mies i mam mieszane odczucia. O ile zarobki na niektorych domenach byly wieksze niz na innych parkingach, o tyle statystyki to porazka. Podpinanie domen pod pariking tez nie nalezy do najszczesliwszych. Ale i to daloby sie przelknac, jednakze prog wyplacalnosci i pozniejszy okres czekania na wyplate... 70€ to zdecydowanie za duzo. Rozumiem, ze to taki kompromis Google wobec innych parkingow, by nie konkurowac z nimi az nadto, aczkowlwiek pozniejsze przetrzymywanie kasy przez 1,5miesiaca, to juz zdecydowanie nie dla mnie. Postanowilem zlikwidowac konto z 40€ na koncie i zobaczymy, czy ta kasa wplynie na konto bankowe w grudniu. Naczytalem sie przeroznych opinii o "wyplacalnosci" Google.

 

Na chwile obecna moge polecic tylko tym, ktorzy maja naprawde duze portfolio ze sporym ruchem. W przeciwnym wypadku zdecydowanie polecam Bodis.

 

Jeszcze jedna przestroga - jak ktos chce zlikwidowac konto AdSense, to likwidowane sa tez pozostale dostepy do uslug Google powiazane z tym loginem! Ja przez to stracilem dostep do "narzedzi dla webmasterow", ktore to bylo na tym samym loginie.

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kiedyś korzystałem z Adsense dla domen. CPC były super ale CTR bardzo niskie, ze względu na beznadziejne szablony.

Najlepsze CPC miałem na literówkach bank of america. Nigdy mniej niż 1$, najwięcej 8$ za kliknięcie udało mi się zarobić na nich.

Miał ktoś może większe? W teorii - patrząc na CPC Adwords - do 200$ za klika można mieć. Ale raczej tylko w teorii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×