Jump to content
Guest Anubis

AutoKlinika.pl

Recommended Posts

Guest Anubis

AutoKlinika.pl

 

Witam

 

Po negocjacjach KK zaproponował 2300 netto. Czy sprzedalibyście domenę za taką kwotę? Mi cena wydaje się trochę za niska jednak na swoich wycenach się już nieraz przejechałem więc zwracam się z prośbą o rzetelną wycenę do was.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z palca bym nie wpadł pewnie na to żeby ją w ogóle zarejestrować więc chętnie bym się jej pozbył w takiej kwocie, zwłaszcza robiąc porządki w portfolio Patrząc jednak w wyszukiwarkę, nabrałem wątpliwości :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie okazuje się, że może być wielu chętnych na nią. Wskazaną kwotę przyjąłbym jako zupełne minimum i sprzedał gdybym miał parcie, by ją ulokować gdzie indziej. Optymalna cena wg mnie, to plus 1000zł netto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

@Beemedio, dzięki.

 

@Kangur, a coś kwotowego?

 

@Doggystyle4, mam podobne odczucia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kangur, a coś kwotowego?

Precyzyjnie nie podam bo nie mam

;) ale jeżeli mam strzelać, to proponuję 5 k. netto, choćby na kilka rat.

Tyle, że nie wiem na czym polegały negocjacje, o których pisałeś na początku ?

Negocjowaliście czyli już coś ustalaliście ? Jeżeli tak, to nie rób z gęby szmaty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Precyzyjnie nie podam bo nie mam

;) ale jeżeli mam strzelać, to proponuję 5 k. netto, choćby na kilka rat.

Tyle, że nie wiem na czym polegały negocjacje, o których pisałeś na początku ?

Negocjowaliście czyli już coś ustalaliście ? Jeżeli tak, to nie rób z gęby szmaty.

 

Nigdy nie robię. Sprzedawałem już domeny z dużym żalem jednak zawsze fair w stosunku do klienta.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak masz parcie na kasę to sprzedaj, bo jakby nie masz wyjścia, ale jeśli nie, to proponowana kwota nie jest na tyle oszałamiająca aby ją sprzedawać...Myślę że propozycja Kangura jest odpowiednia...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anu sprzedawaj, mechanicy i warsztaty nie szastają kasą na domeny i często nie są im one do niczego potrzebne, ponieważ bardziej bazują na reklamie szeptanej lub jakiejś regionalnej w danym mieście, czy regionie niż w ogólnym Internecie. Zaproponuj 2500 PLN dla okrągłości i zainwestuj to 3 x lepiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niektórzy mechanicy czy elektrycy samochodowi faktycznie nawet strony www nie mają i nie planują jej mieć. Czeka się do nich dosyć długo ( podobnie jak do innych fachowców ). Ale miałem okazję rozmawiać z takimi, którzy zaczynają myśleć inaczej, niejednokrotnie za sprawą swoich dorastających dzieci i odchodzących klientów, których wymagania rosną. Niektórzy widzą, że konkurencja się rozwija, buduje porządne warsztaty, czasami przystępują do sieci. Dlatego niejeden z nich tez zastanawia się jak wyjść z przydomowego, poszerzonego garażu, jak mieć porządną halę, obsługę z prawdziwego zdarzenia, miejsca parkingowe i bardziej zasobnych klientów niż oszczędzający na wszystkim handlarze aut i najbiedniejsi klienci.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 4k PLN bym oddał.

2,3k PLN jest nieźle, ale jakby trochę brakuje...

 

Sebastian

alpine5

Podpisuję się pod tym obiema ręcami. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Temat do zamknięcia :) Dziękuję za pomoc w wycenie.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×