Jump to content
pixxxxel

Propagacja DNSów

Recommended Posts

Mam pytanie odnośnie propagacji DNSÓw

 

Otóż niby podają, że 24 godziny i powinno być już rozesłane w 100% ale z tego co obserwuję szczególnie dla domen com i net potrzeba nawet do 5 dni by sprawdzić faktyczny ruch

 

pytam bo domeny globalne mają grace perido 5 dni a właściwie nawet nieco krócej i czasem można się pomylić :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co ty mówisz. W ciagu 24h masz zasieg 99% dzieki czemu mozna juz ocenic ruch bez problemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja w przypadku comów i netów zawsze pierwsze dwa dni jakiś tam ruch, potem ruch skacze co najmniej 200% może to przypadek ale często tak mam dlatego się dziwiłem

 

ps.

 

na stronie dynadota jest napisane, że propagacja w 100% zachodzi dopiero po 1-3 dni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Mam domene w home.pl. Wczoraj w nocy wykupilem hosting w innej firmie i tam umiescilem swoja strone i przekierowalem dns-y. Na strone moglem wejsc doslownie od razu. Dzialala tak przez pare godzin. Jednak teraz gdy wchodzę na strone przekierowuje mnie na home.pl. Czy to nie dziwne, ze strona "odpalila" od razu po przypisaniu dns, a teraz nie moge wejsc?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy to nie dziwne, ze strona "odpalila" od razu po przypisaniu dns, a teraz nie moge wejsc?

 

To normalne objawy w trakcie propagacji.

 

Moze tez byc taka sytuacja, ze piszac subdomene www. bedzie dzialalo, a bez nie lub odwrotnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wedle moich obserwacji itd propagacja nowych ustawień domeny w necie może trwać od kilku godzin do 72 godzin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No faktycznie, kiedy wchodze przez subdomene strona odpala sie, lecz jesli wchodze na podstrony to kieruje na home.pl. Dziekuje, za informacje - uspokoiliscie mnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cholera minely 72 godz i wciaz nie moge wejsc. Mam komunikat tylko:

 

"Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie.

* Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek."

 

Ciasteczek nie mam zablokowanych. Czy ma ktos jakis pomysl?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rzuć nazwę domeny, posprawdzamy.

 

Eee, juz nie trzeba sprawdzac, bo dziala ;) Ale nadal mam problemy, tym razem z domenami podpietymi (mam w sumie 3 strony www). Domeny mam wykupione w home.pl a hostingowane na kylos.pl. Mimo, że prawidlowo wydelegowalem nazwy domen na serwery kylosa, to stony wyswietlaja sie z nocy a w dzien przekierowuje mnie na home.pl Rozmawialem zarowno z serwisem home jak i kylos, kazdy twierdzi, ze z jego strony jest ok. No i kto tu zawinil? Ja potrzebuje dobra, niezawodna usluge i zalezy mi na czasie, a tutaj takie kwiatki trwajace juz kilka dni. Z kylos napisali, ze zaparkowali ponownie domeny i sugeruja ponowne wpisanie dns w panelu homa. Dodaja ze z ich lokalizacji domeny prawidlowo wskazuje na ich klaster.

Co o tym sadzicie? Czy ktos z was ma hosting w kylos? Jakie maja uslugi? Wacham sie ;) i rozwazam drogi hosting w home.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×