Jump to content
NameForge

GreenLab.pl

Recommended Posts

Jak dla mnie kozak nazwa. Nie wiem co mogłoby się pod nią znaleźć, ale na pewno chciałbym się znaleźć w posiadaniu takiej domeny. Z tego co widzę 7 osób już obserwuje samą domenę, więc musi być "coś" warta a nawet coś więcej ;)

 

Napisz, czy wbiłeś ją z palca, czy przechwyt?

 

Nie potrafię jej wycenić, ponieważ nie wiem, co mogłoby się znaleźć pod tą nazwą, ale na pewno jest chwytliwa, dodatkowo większość rozszerzeń zajęta.

 

W między czasie sprawdziłem tematykę, hehe i powiem, że przyszłościowa nazwa. Wrzuciłbym ją na parking chyba, większość rozszerzeń tam właśnie leży więc może coś zarabia :)

 

Ja bym domeny łatwo nie oddał, zazdroszczę Ci w duchu tej nazwy ;)

 

jak dla mnie xx.xxx niskie bądź średnie :)

 

Powodzenia przy sprzedaży !!

Edited by Mr.Nice
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena z przechwycenia - ale bez licytacji sie nie obylo ;) Az tak dobrze nie bylo, zeby z palca :)

 

Mnie sie nazwa osobiscie podoba. Wazne aby podobala sie tez innym.

 

Jedno zapytanie mialem jeszcze zanim zdazylem oplacic domene. Zobaczymy jak sie sprawa rozwinie. Nazwa rzeczywiscie wydaje sie chwytliwa i po pobieznym przegladnieciu tego co w necie piszczy jestem w miare optymistycznie nastawiony.

 

Z drugiej strony nie wiem czy to dobrze, ze, jak sam zauwazyles, wiekszosc innych rozszerzen na parkingach zalega ;) Oby nie zalegaly tam za dlugo. Ale to na pewno dlatego, ze ich wlasciciele chca za nie grubej kasy ;)

 

Mr.Nice - dziekuje za opinie i wycene. Chetnie poznam inne opinie jak i wyceny, bo szczerze powiedziawszy z wycena tej domeny mam nie lada problem :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna domena. Pod com.pl jest już coś więc masz szansę na dobrą cenę. Wpisałem w google i dowiedziałem się, że jakaś spółka powstała właśnie pod ta nazwą. Także myślę, że w przyszłości to od nich możesz się spodziewać oferty lub sam do nich zagadać. Co do wyceny to poniżej 4000-5000zł napewno bym nie oddał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×