Jump to content
Kangur

Współpraca przy rozwijaniu serwisów

Recommended Posts

Nawiążę współpracę z poważnymi osobami / przedsiębiorstwami, które byłyby zainteresowane rozwijaniem części serwisów znajdujących się w mojej stopce a także innych z tej grupy.

Z różnych przyczyn, w chwili obecnej nie są rozwijane w stopniu, na jaki zasługują i nie jest wykorzystywany ich pełen potencjał.

 

Osoby poważnie zainteresowane współpracą, mające odpowiedni potencjał ich rozwoju, zapraszam do kontaktu via PW lub na info ( at ) kangurska.com

Zastrzegam możliwość uznaniowego podjęcia rozmów tylko z wybranymi osobami.

 

Jednocześnie proszę osoby, które chciałyby samodzielnie rozwijać któryś z tych serwisów lub liczą, że to okazja do taniego przejęcia tych domen, o nieprzesyłanie mi symbolicznych ofert na te domeny bo nie jestem zainteresowany ich sprezentowaniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jezeli ktos jest powaznie zainteresowany merytoryczna lub handlowa wspolpraca, dysponuje ciekawymi pomyslami, know how lub odpowiednim budzetem, to zapraszam do kontaktu mailowego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Również chętnie nawiążemy współpracę z osobami, firmami które chcą realizować projekty IT, start-up'y itd.

Zajmujemy się kompleksowym i bardzo zaawansowanym tworzeniem aplikacji IT.

 

Projekty zrealizujemy odpłatnie bądź nieodpłatnie w zamian za udziały w projekcie, lub domeny.

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×