Jump to content
Yaneek

Zmiana abonenta domeny w nowych końcówkach.

Recommended Posts

Witajcie,

 

mam zamiar odkupić domenę z nową końcówką. Tylko nie mam pojęcia jak odbywa się jej przekazanie.

Transfer wewnętrzny, authinfo, papierologia? Raczej skłaniałbym sie do rejestracji w tym serwisie gdzie ma ją obecny abonent bo transfer kosztuje ponad 140zł. Czy w takim razie zmiana abonenta też jest płatna? Jeśli coś na ten temat wiecie to się podzielcie. Dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie,

 

mam zamiar odkupić domenę z nową końcówką. Tylko nie mam pojęcia jak odbywa się jej przekazanie.

Transfer wewnętrzny, authinfo, papierologia? Raczej skłaniałbym sie do rejestracji w tym serwisie gdzie ma ją obecny abonent bo transfer kosztuje ponad 140zł. Czy w takim razie zmiana abonenta też jest płatna? Jeśli coś na ten temat wiecie to się podzielcie. Dzięki.

Przykładowo:

 

http://www.ovh.pl/domeny/cennik_domen.xml#new-gtld

 

se znajdź właściwą kolumne i zobacz, ile kosztuje.

Generalnie zmiana danych kontaktowych nie powinna nic kosztowac u żadnego z rejestratorów, jeśli domena jest aktywna. Co innego transfer czy przywrócenie z wygasania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W premium.pl to jest taka sama e-cesja jak przy domenach .com czy .net - po prostu po zakupie stajesz się abonentem domeny, wszystko odbywa się "pod spodem". Podobnie przy przekazaniu między kontami - akceptacja e-cesji wystarczy. W obu przypadkach operacja jest bezpłatna, płatny jest jedynie transfer między rejestratorami, bo wówczas domena jest automatycznie odnawiana o jeden rok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×