Jump to content
5562_1497865949

MedycynaEkologiczna.pl

Recommended Posts

MedycynaEkologiczna.pl

 

Witam

 

Proszę o opinie na temat domeny jak w temacie.

 

Krótkie wyjaśnienie:

 

MedycynaEkologiczna - to dyscyplina medyczna, która bada i ocenia wpływ czynników środowiskowych na człowieka, kładąc szczególny nacisk na skutki działania pokarmów, środków chemicznych, wody, jakości powietrza w pomieszczeniach (w domu, pracy czy szkole) i na otwartej przestrzeni. Traktuje ona każdego pacjenta jako odrębną jednostkę, która funkcjonuje w unikalnym środowisku i wymaga indywidualnej terapii.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko co eko bedzie coraz bardziej popularne, wiec potrzymalbym chwile domene i poczekal. Powinna sie sprzedac w przyszlosci. Pod com.pl cos juz jest w tej tematyce. Na razie chyba jest to jeszcze waska dziedzina (inne rozszerzenia nadal sa wolne) ale powinno sie rozwinac. Wyceny sie jednak nie podejmuje.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie bardzo fajna, przyjemna i trafna nazwa. Temat ekologii jest w TOP10, więc, masz spore szanse na sukces. Gdybym prowadził działalność medyczną, na pewno pokusiłbym się o taką nazwę :)

Również nie podejmuję się wyceny, gratuluję za to trafnego zakupu :)

 

Pozdrawiam!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie bardzo fajna, przyjemna i trafna nazwa. Temat ekologii jest w TOP10, więc, masz spore szanse na sukces. Gdybym prowadził działalność medyczną, na pewno pokusiłbym się o taką nazwę :)

Również nie podejmuję się wyceny, gratuluję za to trafnego zakupu :)

 

Pozdrawiam!

 

No fakt...zapomniałem że Ty jesteś specjalista od eko...

:)

 

Taka eko medycyna to wróżby, czary, czy może egzorcyzmy ?

:)

Edited by Bazyli
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

No fakt...zapomniałem że Ty jesteś specjalista od eko...

:)

 

Taka eko medycyna to wróżby, czary, czy może egzorcyzmy ?

:)

 

A to zlosliwiec jeden ;) Czarymary czy nie, jak bedzie duzo takich czarodziejow, to beda chcieli miec dobre, pasujace do uprawianej magii domeny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Panowie za wyrażenie swojej opinii. Domena przechwycona jakiś czas temu za 30 zł, nie ukrywam że byłem w szoku jak drugiego dnia zobaczyłem maila z informacją, że domena została zarejestrowana dla mnie :)

 

Bazyli - medycyna ekologiczna to żadne czary mary i "ręce które leczą" ;) to nurt który według mnie ma bardzo duże powodzenie w czasach gdzie ludzie zaczynają dbać o zdrowie i być "EKO"

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×