Jump to content
Naming

OVH wprowadziło drakońskie opłaty za przywrócenie domen

Recommended Posts

Przypadkowo porównując cennik nowych gtld w OVH z ofertą "zagranicznych", natknąłem się na bardzo drastyczne zmiany :)

 

Otóż "ukochane" Nowe Gtld zauroczyły nas nie tylko absurdalnymi cenami, ale również ...jeszcze wyższymi opłatami za reaktywację, po minięciu pełnego roku i nie-odnowienia "before".

 

Niestety, "O hał hał" pojechało po bandzie i wprowadziło wysokie opłaty za przywrócenie - także w najpopularniejszych "starych" końcówkach.

 

Zachłanność pieprzonych żabojadów potrafi zmiękczyć nogi i ściągnąć do podłogi..

 

.eu - 116 zł brutto :blink:

.in - 197 zł brutto :blink:

.com, .net, .biz, .org, .info - 246 zł brutto :ph34r:

.co - 492 zł brutto :lol:

 

 

Z dnia 27.09.2014 r.

 

 

"O hał hał"

 

Temu rejestratorowi już dziękujemy...

Edited by Naming

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drogo sobie liczą za kilka minut pracy jeśli w ogóle ktoś w tej firmie do reaktywacji musi kiwnąć palcem bo pewnie i tak klient sam sobie w panelu odnawia.

 

Ja bym zastanowił się również nad ceną reaktywacji .eu w premium.pl - uważam, że też przesadzili.

 

Zauważyłem, że z "reaktywacji" robi się dochodowy biznes.

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Ja bym zastanowił się również nad ceną reaktywacji .eu w premium.pl - uważam, że też przesadzili."

 

Cena reaktywacji .eu w premium.pl wynika z drakońskiej opłaty narzuconej przez tucows, którego jesteśmy resellerem. Gdy tylko przejdziemy na bezpośrednie partnerstwo eurid, opłata spadnie do standardowych 10 zł.

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×