Jump to content
BEEREM

powiekszpenisa.pl

Recommended Posts

powiekszpenisa.pl

 

Domena jasna i klarowna.Suplementy diety dla facetów z problemem. Jedynie myślę dla KK, tylko ile sobie można za nią liczyć. Taka mała zagwozdka na dzień dzisiejszy. Osobiście miałem plan ją zagospodarować lecz poświęciłem się innemu projektowi. Stworzone zostało również chwytliwe logo, na którego ocenę zapraszam.

post-4831-0-44731600-1413772159_thumb.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypatrz się sobie dokładnie i zobacz jak penis wygląda...bo ten z logo mi jakiś spinacz przypomina...no chyba że Twój wygląda nieco inaczej niżby wskazywały "normy"...

Logo koszmarne...domena podobnie...

 

;)

Edited by Bazyli
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panie znawco, logo ma przypominac rownie dobrze powiekszanie niz samefo penisa we wlasnej osobie ale wykaze odrobinę wyrozumiałości gdyż nie jest to forum graficzne i obwiniam siebie za to że w ogóle wpadłem na pomysł oceny loga. Co do tragicznosci domeny to też nie rozumiem bo domena prosta, latwa do zapamiętania i przekazuje jasno do czego kieruje więc nikt przypadkiem tam nie trafi. Nie chce.również wchodzić na tematy poboczne. Uważam prosto do Pana mówiąc żeby. Pan zrozumiał że opinia 'Z dupy wzięta'.

Pozdrawiam serdecznie

Edited by BEEREM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Logo koszmarne, domena 2/10. Może niskie XXX możliwe do osiągnięcia jak znajdzie się jakiś fanatyk branży :D

 

Generuje jakiś naturalny ruch?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej.

Decydując się na zarejestrowanie takiej domeny musiałeś mieć jakieś pojęcie czy jest potencjał w tej dziedzinie. Ja przyznam się szczerze nie wiem - nie dotyczy to mnie, partnerka nie narzeka .....;)

Zgadzam się, iż domena jasna i z czytelnym przekazem co tam można znaleźć.

Pytanie czy ma jakiś ruch..( nie sprawdzałem ) .....jeżeli jest na poziomie < 200 zastanawiałbym się nad nią czy jej nie puścić.

Ale jeżeli ma około 1000 wejść miesięcznie i ten ruch jest "prawdziwy" to jest to dobra domena.

Sądzę, że mogą znaleźć się faceci, którzy uważają, że mają problem, a czy są takie suplementy, i czy idą...nie wiem.

 

Logo: lekkie skojarzenie na pierwszy rzut okiem ze spinaczem jest...;) , zamysł Twój rozumiem...do dopracowania.

Minus domeny to to, że warto by też mieć IDN (ę). Jak już ma coś powstać to logika podpowiada, że IDN by się przydał.

Tak jak w dobrawiadomosc.pl - stoi ale też mam dobrawiadomość.pl

 

Ja bym ją sprzedał bez żalu za każde xxx PLN biorąc to co napisałem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypatrz się sobie dokładnie i zobacz jak penis wygląda...bo ten z logo mi jakiś spinacz przypomina...no chyba że Twój wygląda nieco inaczej niżby wskazywały "normy"...

Logo koszmarne...domena podobnie...

 

;)

 

Bo to dwa "penisy" jeden w drugim ;) Stad ten spinacz ;)

Sie czepiacie. Logo nie jest takie zle. Mysle, ze nie tak latwo wymyslec dobre logo do takiej nazwy. A to zawiera i nazwe i jeszcze obrazuje o co biega.

 

A sama domena tez nie jest zla - opisuje dokladnie co bedzie na stronie.

 

Tak czy inaczej uwazam, ze nie bedzie latwo ja sprzedac za rozadna cene. Obstawiam max. wysokie xxx.

 

 

Logo koszmarne, domena 2/10. Może niskie XXX możliwe do osiągnięcia jak znajdzie się jakiś fanatyk branży :D

 

Generuje jakiś naturalny ruch?

 

Tez mnie to nurtuje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

IDN jest w moim posiadaniu, co do ruchu to jest on sporadyczny. Dzięki za opinie. Prawdopodobnie urzadze tam coś po swojemu bo sprzedaze ponizej xxxx mnie nie zadowalaja. Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

IDN jest w moim posiadaniu, co do ruchu to jest on sporadyczny. Dzięki za opinie. Prawdopodobnie urzadze tam coś po swojemu bo sprzedaze ponizej xxxx mnie nie zadowalaja. Pozdrawiam

I tego się trzymaj!

 

Powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Dla mnie tez logo to spinacz biurowy. Ile dla kk nie wiem, bo nie znam suplementow, dzieki ktorym rozrasta sie tytulowy organ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×