Jump to content
gilg

[ZLECE] Wykonanie logo

Recommended Posts

Boże, loga mogą być rozmaite. Ja na przykład loga sprzedawałem po 20 złotych, a ktoś inny weźmie sto. Dziwi mnie, że nie podałeś nawet tematyki, bo może linka swojej strony publicznie podać nie chcesz. Jak znam życie, to nie wiadomo nawet, czy otrzymam odpowiedź na e-maila.

Ja już podobne ogłoszewnia widywałem, a osoby które takie i podobne rzeczy piszą potem na mejla najczęściej nie odpisują.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Master17. Faktycznie nie podalam szczegolow. Nie mierz wszystkich jedna miara. Ja zawsze odpisuje na maile.

 

Strona firmowa SEO. Logo ma byc nazwa firmy bez dodatkowych elementow. Przesylajac oferty prosze o kilka przykladowych logo, ktore juz wykonaliscie. Prosze takze o podanie ceny. Oferty przyjmuje do piatku wieczorem. Faktura nie jest wymagana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boże, loga mogą być rozmaite. Ja na przykład loga sprzedawałem po 20 złotych, a ktoś inny weźmie sto...

 

Widzę @master17 że u Ciebie jak zawsze promocja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klientka miła. Ale - logo wykonane w grafice wektorowej - no ja wiem, że graficy używają takich rzeczy. Ja umię tylko proste rzeczy w GIMP i o GIMP mam stos książek i kursów Video.

Grafika wektorowa - może ktoś z was to umie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×