Jump to content
tomekb

camele.pl

Recommended Posts

Nie warto. Widzisz jakieś komercyjne zastosowanie dla tej domeny, które mogłoby skłonić ewentualnego KK do zakupu? Sklep specjalizujący się w sprzedaży papierosów marki Camel do takich nie należy.

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podobnie jak Geekboy68k ja również nie widzę jakiegoś konkretnego komercyjnego zastosowania dla tej domeny, w związku z czym raczej bym ją puścił. Chyba, że cieszyła się jakimś zainteresowaniem, wtedy może warto byłoby dać jej jeszcze czas, ale gdyby tak było pewnie nie pytałbyś o opinie.

 

Mi kojarzy się przede wszystkim ze znaną sceną z Psów :)

 

Jeżeli przedłużysz to może warto byłoby zmienić forumowy nick na Franz ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie warto. Widzisz jakieś komercyjne zastosowanie dla tej domeny, które mogłoby skłonić ewentualnego KK do zakupu? Sklep specjalizujący się w sprzedaży papierosów marki Camel do takich nie należy.

 

Podobnie jak Geekboy68k ja również nie widzę jakiegoś konkretnego komercyjnego zastosowania dla tej domeny, w związku z czym raczej bym ją puścił. Chyba, że cieszyła się jakimś zainteresowaniem, wtedy może warto byłoby dać jej jeszcze czas, ale gdyby tak było pewnie nie pytałbyś o opinie.

 

Mi kojarzy się przede wszystkim ze znaną sceną z Psów :)

 

Jeżeli przedłużysz to może warto byłoby zmienić forumowy nick na Franz ;)

Raczej myślałem przy rejestracji o czymś takim http://u-czeremchy.pl/pl/p/camela-wklad-tkany-z-klejem/277 Ale ,dzięki ... za rozwianie moich wątpliwości .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×