Jump to content
Sign in to follow this  
mirec

altanyslubne.pl slubnealtany.pl altankislubne.pl slubnealtanki.pl ślubnealtany.pl ślubwplenerze.pl altankiślubne.pl altanyślubne.pl

Recommended Posts

altanyslubne.pl

slubnealtany.pl

altankislubne.pl

slubnealtanki.pl

ślubnealtany.pl

ślubwplenerze.pl

altankiślubne.pl

altanyślubne.pl

 

W związku z informacją o nowelizacji ustawy o ślubach cywilnych, która od 2015 roku zezwalać będzie na śluby cywilne w plenerze, postanowiłem zaryzykować i zakupić pakiet wymienionych domen. Myślę, że rynek związany z organizacją ślubów plenerowych może się nieco ruszyć w przyszłym roku.
Co myślicie o tych domenach, mają według Was jakąś wartość? Było to dobre posunięcie, czy raczej radzicie kombinować w inny sposób z doborem targetu tematycznego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na podstawie dotychczasowej ustawy również można było zawierać związki poza urzędem. Ustawa umożliwiała zawarcie związku w więzieniu, w szpitalu etc., ale wystarczyła dobra wola Urzędnika, by zorganizować plenerowy ślub cywilny. Oczywiście nowa ustawa rozpowszechni ten proceder (i dobrze), ale ciężko ocenić Twoje domeny. Przydałaby się dwuletnia wytrwałość, ale IDNy puściłbym wolno przy pierwszej okazji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może być ciężko z kupcem na te domeny.

Bardzo wąska grupa zainteresowanych kupnem takiej altany. Para młoda sobie przecież takiej nie kupi na "jeden wypad".

Również nie mogę sobie wyobrazić portalu z organizacją ślubów z takimi altanami pod domeną SlubneAltany.pl

Jeżeli o mnie chodzi to bym żadnej z nich nie zarejestrował.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×