Jump to content
Sign in to follow this  
trzyliterowe

Postawienie sklepu na gotowych rozwiązaniach typu: Shoper.pl, Shoplo.com, iStore.pl i inne

Jakim serwisem najlepszy sklep internetowy?  

6 members have voted

  1. 1. Jakiej firmy sklep jest najlepszy ?

    • Shoplo.com
    • iStore.pl
      0
    • Shoper.pl
    • inne? jakie? opisz inną platformę w tym wątku .


Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

Jestem zdecydowany na postawienie sklepu internetowego w najbliższym czasie, lecz nie chce jakiegoś indywidualnego rozwiązania ze względu na koszty.

 

- W pierwszym roku nie przewiduję więcej niż 50 produktów,

- Oczekuję w szablonu w RWD,

- Możliwości stworzenia sklepu na facebook,

- integracja z Allegro.pl oraz elektronicznym nadawcą Poczty Polskiej,

- możliwość integracji z systemami Przelewy24, DotPay oraz PAYU,

 

Shoplo.com wpisałem w ankiecie ponieważ nie mają ukrytych opłat (przynajmniej taką odpowiedz otrzymałem na targach ehandlu) szablony które są dostępne na stronie są bezpłatne oraz nie trzeba się z nimi wiązać np. na rok tylko można zrezygnować np. po miesiącu,

 

Shoper.pl atrakcyjna cena przez pierwszy rok.

 

iStore.pl posiada program ochrony kupujących (nie planuję jakiegoś przekretu) może to przekonać potencjalnego kupującego do zakupów.

 

Mam też mały prezent w wysokości 50,00 PLN dla użytkownika który swoją wypowiedzą przekona mnie do swojego wyboru. (taka osoba na pewno zostanie wybrana) 10 listopada napiszę którego użytkownika wybrałem.

 

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji,

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ankiecie zaznaczyłem shoper.pl. wg mnie jest to świetny wybór na pierwszy sklep, bardzo łatwy panel w obsłudze, dobra obsługa i spore możliwości dostosowania szaty graficznej.

 

Tak jak napisałeś, pierwszy rok wychodzi całkiem tanio, później pakiet podstawowy kosztuje około 360 brutto/pół roku. Niestety w pakiecie podstawowym nie ma API a więc wszelkie integracje idą na bok. Jeśli chodzi o integracje z systemami Przelewy24, DotPay oraz PAYU to nie ma problemu, nie potrzeba API. My działamy na Shoper.pl już drugi rok lecz przymierzamy się pomału do dedykowanego sklepu, po roku lub dwóch można już spokojnie określić co dokładnie potrzebujesz w swoim sklepie a czego nie. I taką właśnie zdrową i bezpieczną drogę rozwijania biznesu Tobie polecam.

 

I jeszcze filmik: Prezentacja oprogramowania.

 

https://www.shoper.pl/prezentacja-oprogramowania-sklepu-internetowego-shoper/

Edited by banialuka1
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

50 produktów to nie wiele, więc lepszym rozwiązaniem będzie Quick.Cart jego rozszerzona wersja kosztuje około 1000zł ma dobre wsparcie, jest SZYBKI i łatwy w edycji, więc nie będzie problemu aby znaleźć kogoś kto tanio przygotuje Ci to czego potrzebujesz (łącznie z grafiką). Dodatkowo bardzo dobrze się go pozycjonuje.

Jak sklep Ci się bardzo rozrośnie to nic tylko dedykowane rozwiązanie.

Edited by morderrca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×