Jump to content
Sign in to follow this  
Geekboy68k

Logo dla organizacji studenckiej

Recommended Posts

Czołem!

Poszukuję grafika, który zgodzi się wykonać logo (stamp najlepiej) dla pewnej organizacji studenckiej. Niestety, ze względu na fakt, że chwilowo nie posiadamy budżetu, a sam projekt jest młody, mogę odwdzięczyć się co najwyżej jakimś dobrym browarem i wzmianką o autorze/linkiem do portfolio na naszym profilu na FB.

Byłbym niezmiernie wdzięczny.

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze możesz odwdzięczyć się jakąś swoją domeną ;)

 

Np. filantrop.pl ze stopki pasuje idealnie. ;-)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze przecież możecie się złożyć z własnego budżetu lub też spróbować własnych sił. Tak raczej działają organizacje studenckie - jeden zrobi to, drugi tamto. Chyba, że właśnie Ty masz do roboty logo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie. Po prostu jesteśmy niedofinansowani, o czym świadczy trzycyfrowa kwota w budżecie - 0,00 PLN. Tak było zawsze. Na wszystko wykładamy z własnej kieszeni, jednostkę nadzorczą niezbyt to interesuje, a jednocześnie oczekują od nas działania. Na chwilę obecną już wystarczy.

Byłem pewien, że znajdzie się jakaś uprzejma osoba, która postanowi nas wesprzeć w zamian za wdzięczność i chwałę :D Zwłaszcza, że swego czasu sam stawiałem strony non profit (w zamian za banner), nawet dla firm, oraz aktywnie wspieram kilka projektów open source, za co po roku pracy postawiono mi kawę z automatu ("Congratulations! You've been donated for 1 USD by guest!").

 

Boże, wierzę w ludzką uczciwość i bezinteresowność, chyba zwariowałem :D

 

Tak czy siak, chyba rzeczywiście będę musiał wyskoczyć z własnej kieszeni za to logo.

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie. Po prostu jesteśmy niedofinansowani, o czym świadczy trzycyfrowa kwota w budżecie - 0,00 PLN. Tak było zawsze. Na wszystko wykładamy z własnej kieszeni, jednostkę nadzorczą niezbyt to interesuje, a jednocześnie oczekują od nas działania. Na chwilę obecną już wystarczy.

Byłem pewien, że znajdzie się jakaś uprzejma osoba, która postanowi nas wesprzeć w zamian za wdzięczność i chwałę :D Zwłaszcza, że swego czasu sam stawiałem strony non profit (w zamian za banner), nawet dla firm, oraz aktywnie wspieram kilka projektów open source, za co po roku pracy postawiono mi kawę z automatu ("Congratulations! You've been donated for 1 USD by guest!").

 

Boże, wierzę w ludzką uczciwość i bezinteresowność, chyba zwariowałem :D

 

Tak czy siak, chyba rzeczywiście będę musiał wyskoczyć z własnej kieszeni za to logo.

Jak studiowałem to sam sobie loga robiłem, a jak nie miałem pieniędzy na stronę www to godzinami uczyłem się kodowania a potem praktykowałem pozycjonowanie. Nie chodziłem po biednych informatykach i nie odrywałem ich od cunter strika aby mi ktoś skleił linijkę kodu, tylko siedziałem po nocach aby sam ją zrobić.

Sam nauczysz się robić własne logo w ciągu 24h wystarczy chcieć. Kiedyś studenci byli bardziej kreatywni... Swoją drogą, masz pieniądze na domeny a nie stać Cię na logo? Dziwne.

Możesz również skorzystać z crowdfunding'u.

Wolisz mieć rybę czy wiedzieć jak ją łowić?

W pewnym momencie życia czas jest warty więcej niż trochę dolców za logo. Więc jak nie masz kasy to musisz mieć czas aby go zainwestować ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Boże, wierzę w ludzką uczciwość i bezinteresowność, chyba zwariowałem :D

 

 

 

Nie. Prześlę butelkę Whisky koledze który pomoże koledze :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie. Prześlę butelkę Whisky koledze który pomoże koledze :)

Whisky nie będę nikomu przesyłał bo może się stłuc, ale jak podasz konto tej organizacji studenckiej (np. na priv) to też was wesprę na miarę swoich możliwości, powiedzmy średnim lub wysokim XX. Grosz do grosza i coś będzie.

Będziecie mogli napisać gdzieś podziękowania dla forumowiczów z di.pl :)

 

Edit: coś takiego 30 podstawy, +10 jak kierunek pokrewny do mojego, +10 jak któraś z moich uczelni, +10 jak na jakiś fajny projekt oczywiście fajny w moim odczuciu ;)

Edited by Kasyn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×