Jump to content
DOMENOZ

ParkingCrew ruch śmieciowy

Recommended Posts

Cześć mam, domene która zarabia mi od 3-10$ dziennie już od 2 lat. Ruch jest kierowany 10 tematów na różnych forach. Powoli zaczynają się zmniejszać zarobki,

 

Czy moge jakoś zwiększyć ruch na domenie np tworząc nowe tematy na forach 'mały spamik poprostu' tak aby domena miałą większą ilość wejść ?

 

Czy ktoś dostał bana za sztuczny ruch ?

 

Czy ktoś spamował mało i dostał bana ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanów się czy warto. Może i można, może nie można ;)

 

Ja bym przy tego typu zarobkowej domenie nie ryzykował z jak to nazwałeś "małym spamikiem".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobny ban masz od Google na domenę. Osobny jest od parkingu na domenę lub konto. Tak więc nie wiadomo co Ci się przytrafi.

Jeżeli otrzymasz tylko bana od Google, to każdy parking, ma alternatywnego dostawcę reklam, i oni są mniej wymagający (w większości dopuszczają jakikolwiek ruch, nawet spamerski, a parkingowi jest to też na rękę, gdyż ma prowizję). Wówczas domena może nie konwertować się tak dobrze jak na reklamach od Google (ale może też lepiej sobie radzić).

 

A może już wyświetlają się tam reklamy alternatywnego dostawcy reklam? Może już ma bana w Google?

 

Możemy tylko rozważać scenariusze, których jest więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć mam, domene która zarabia mi od 3-10$ dziennie już od 2 lat. Ruch jest kierowany 10 tematów na różnych forach. Powoli zaczynają się zmniejszać zarobki,

 

Czy moge jakoś zwiększyć ruch na domenie np tworząc nowe tematy na forach 'mały spamik poprostu' tak aby domena miałą większą ilość wejść ?

Możesz. Jedynie co, to dostaniesz bana.

 

Czy ktoś dostał bana za sztuczny ruch ?

Tak.

 

Czy ktoś spamował mało i dostał bana ?

Tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaja robisz? Parkujesz domenę od 2 lat, posyłasz screena z którego wynika, że wcześniej już miałeś na PC zaparkowaną domenę a pytasz nas co dokładnie są te gwiazdki? ... <_< To wcześniej ich nie widziałeś? Jaja jakieś się tu dzieją...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie można linkować zaparkowanych domen ? na sero,

 

 

hmm a np jesli jeszcze domeny nie mam na parkingu mam poprostu zwykłą domene

dodaje tematy posty artykuły = mase tego

tak abym miał jak najwięcej UU

 

potem po miesiącu daje na parking

i czym to ma się różnić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty ze mną nie dyskutuj tylko przeczytaj pierwszy lepszy regulamin parkingu który zaakceptowałeś.

 

Twoje intencje na chwile obecną to dno i kilka metrów mułu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy można podlinkować podstronę(serwis zewnętrzny), z której przechodzi ruch na domenę zaparkowaną?
W taki sposób nie linkuję domeny zaparkowanej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy można podlinkować podstronę(serwis zewnętrzny), z której przechodzi ruch na domenę zaparkowaną?

W taki sposób nie linkuję domeny zaparkowanej.

 

A po co w ogóle kombinować ze "sztucznym" zwiększaniem czegokolwiek? Albo się ma domenę z ruchem, która zarabia albo się ma kiepską na parking. Na siłę to można drzwi wyważyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×