Jump to content
DOMENOZ

zarabianie.pl

Recommended Posts

Domena była kupiona za 30k, więc muszę czekać na kk

To myślę, że raczej jest to inwestycja długoooofalowa chociaż widzę, że było 9 ofert więc małe rozeznanie cenowe masz.

 

# zarabiaj.com.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie topowa domena. Zresztą przy takiej inwestycji nie masz wyjścia jak tylko czekać na KK z zasobnym portfelem. Powodzenia

 

 

 

 

 

 

#zarabianie.tv (na aukcji allegro BCM)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że kwota zakupu domeny zwróci się co najmniej dwukrotnie. Ja bym się raczej skusił sam zagospodarować taką domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie to domena, która się aż prosi o własny projekt. Co Ci tam po sprzedaży. 30k wydałeś, czekasz już kilka lat, możesz poczekać jeszcze z kilka a potem sprzedaż (daj Boże) za około 50-60k i co? Czyli 30k zarobiłeś a czekałeś 3-5 lat na KK (jeżeli nie okaże się, że dłużej). Szału nie będzie. Działaj z projektem. Mając taką domenę bardzo ładnie możesz się finansowo zakręcić bo temat zarabiania jest zawsze na topie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest chyba najlepsze rozwiązanie, zagospodarować i zacząć na niej zarabiać a sprzedać jak znajdzie się KK z grubym portfelem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posiadałem domenę zarabiam.pl którą sprzedałem za coś koło 3-4 tys.

Uważam że zarabianie.pl nie jest jakoś wybitnie przewyższające wartością od zarabiam.pl. Choć teraz trochę żałuję bo moim zdaniem domena zarabiam.pl warta była jakieś 5-6 k.


Ale życzę powodzenia.
Pozdrawiam.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

30k zł to trochę dużo... cena raczej dla KK a czy da się na niej zarobić? ciężko powiedzieć, gdyby pojawiła się oferta w okolicach kwoty którą wydałeś to warto wg mnie wyjść z tej inwestycji...

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet fajna domena.

Jeśli ktoś kupił domenę za 30k to znaczy że sam ją na tyle wycenił i jest ok. Wszystko w porządku jak ktoś planuje użyć tej domeny. Problem może pojawić się gdy domena została zakupiona pod inwestycję - wtedy będzie ciężko o dobrą stopę zwrotu bądź w ogóle na sprzedaż.

Jako, że nie lubię ryzyka to pod handel taką domenę bym kupił za 1-2k bo wtedy bym miał w miarę względną pewność że ją sprzedam drożej. Powyżej to już loteria.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie niestety również przepłacona, ale nie ma co biadolić, klamka zapadła. Skoro masz dobrą domenę w tematyce zarabiania to powinieneś pomyśleć w jaki sposób ją wykorzystać, niemal jestem pewien, że wisząc tak na AM koszty się nigdy nie zwrócą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bym sprzedał za 25k a napewno to nie kupil bym jej za wiecej . z drugiej strony wątpie ze ktos z forum w D2D wylozy 25k za tę domene.

Edited by Sodeko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam kupca z 25k ale niestety wydałem na nią więcej.

To by była przykra ironia losu, stracić na domenie zarabianie,pl

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×