Jump to content
DOMENOZ

zarabianie.pl

Recommended Posts

Myślę, że to najwłaściwszy krok, szkoda, że dopiero teraz decydujesz się na zagospodarowanie jej, forum to ciężki kawałek chleba i raczej poszedłbym w kierunku bloga/serwisu i rozwijanie się w wielu płaszczyznach zarabiania a gdy już zgromadzisz dość pokaźną grupę stałych czytelników + budowanie bazy Newslettera to dopiero wtedy przenieść dyskusję z serwisu (komentarze pod artykułami) na forum. Bodajże dzięki Disqus można budować forum dzięki komentarzom pod artykułami. Zaczynanie od samego forum to trochę przestrzelony pomysł, bo kto będzie na tym forum pisał? dyskutował? Pewnie masz w planie pisanie na początek jako kilka różnych osób i budowanie w ten sposób długiego ogona ale to jest nie dość, że czasochłonne to drogie i ma raczej kiepską szansę na powodzenie... Zacznij lepiej tym schematem: Blog--->Serwis--->Serwis+forum Ty chcesz zacząć od du... strony :blush:

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam pełne zaplecze stron :). miałem już duże fora więc wiem ile to roboty. Teraz aktualizuje IP.Board do najnowszej wersji. Z rozwojem forum, spokojnie, wcale na początku nie trzeba mieć dużo ludzi, żeby google podchwyciło do Topk'i na dane frazy. Wystarczy że wpiszesz sobie w google zarabianie na lokatach i na TOP1 jest landing page stworzony z 2 podstron. Podejrzewam że niezłe pieniądze już zarabia osoba mająca tą stronę, bo pół roku temu też była w Topce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystarczy że wpiszesz sobie w google zarabianie na lokatach i na TOP1 jest landing page stworzony z 2 podstron.

To nic, że ta strona ma tylko 2 podstrony, wbicie tej frazy do top10 to już profesjonalizm... a utrzymanie strony w top1 na dłużej to już mega wyczyn, domyślam się, że nie jesteś profesjonalnym pozycjonerem z ponadprzeciętnym zapleczem w formie mocnych tematycznych portali... nie wspominając o wieloletnim doświadczeniu i dedykowanych softach... ale cóż, świat należy do odważnych i życzę Ci powodzenia, będę śledził Twój forumowy projekt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na forach o biznesie, zarabianiu i finansach udzielają się tylko spamerzy i amatorzy marketingu szeptanego.

Szkoda na to domeny.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na forach o biznesie, zarabianiu i finansach udzielają się tylko spamerzy i amatorzy marketingu szeptanego.

Szkoda na to domeny.

zdaje sobie sprawę z tego, dlatego od początku wymaganie jakie musi być spełnione to np dodanie 50 postów aby dodać link

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm. Nie wiem czy idziesz w dobrym kierunku. Forum jest zapewne w bardzo wczesnej fazie tworzenia, ale jedynym działem, w którym aktualnie można merytorycznie i teoretycznie popisać jest "Kredyt Gotówkowy" z opisem "Znajdź najtańszy kredyt gotówkowy.". Mało ma to wspólnego z zarabianiem. Bardzo dużo jest już tego typu for, więc musisz pomyśleć o czymś nowym, co może przyciągnąć właśnie ludzi do Twojego forum. Niemniej jednak oczywiście trzymam kciuki i życzę powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm. Nie wiem czy idziesz w dobrym kierunku. Forum jest zapewne w bardzo wczesnej fazie tworzenia, ale jedynym działem, w którym aktualnie można merytorycznie i teoretycznie popisać jest "Kredyt Gotówkowy" z opisem "Znajdź najtańszy kredyt gotówkowy.". Mało ma to wspólnego z zarabianiem. Bardzo dużo jest już tego typu for, więc musisz pomyśleć o czymś nowym, co może przyciągnąć właśnie ludzi do Twojego forum. Niemniej jednak oczywiście trzymam kciuki i życzę powodzenia.

Na forum wprowadzamy na razie działy. spokojnie wszystko będzie. To będzie forum finansowe. Działy dotyczące zarabiania oczywiście, także się znajdą. Wiemy że jest duża konkurencja. Spokojnie każdego można dogonić :) Dzięki za kciuki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Działy dotyczące zarabiania oczywiście, także się znajdą.

Działy dotyczące zarabiania powinny być przede wszystkim, a nie także. Takie moje zdanie :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×