Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

www.zzaobiektywu.pl

Recommended Posts

Guest

www.zzaobiektywu.pl

 

Witam,

 

chciałbym uzyskać od Was wycenę domeny www.zzaobiektywu.pl, którą posiadam od niedawna, a nie wiem w jakim przedziale cenowym warto ją wystawić na sprzedaż.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej nic z tego nie będzie.

Poza tym, gdy umieszczasz domenę jednocześnie w dziale "sprzedam" i "wycena", to raczej nie licz na odzew w sprawie wyceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Raczej nic z tego nie będzie.

Poza tym, gdy umieszczasz domenę jednocześnie w dziale "sprzedam" i "wycena", to raczej nie licz na odzew w sprawie wyceny.

 

Mimo wszystko wolałbym otrzymać wycenę, a to że dodałem do wyceny i sprzedaży w di to nie znaczy, że nie chce otrzymać wyceny lub ofert od innych użytkowników.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimo wszystko wolałbym otrzymać wycenę, a to że dodałem do wyceny i sprzedaży w di to nie znaczy, że nie chce otrzymać wyceny lub ofert od innych użytkowników.

 

Gdybyś czytał dłużej forum, to wiedziałbyś, że takie jednoczesne umieszczenie domeny w dwóch działach, primo - zniechęca do pisania opinii, secundo - i tak rynek zweryfikuje ocenę, tyle że jest to rynek d2d, co pośrednio pokazuje, że nie chcesz czekać na KK licząc na "grosze" na rynku wtórnym => wniosek sam nie wierzysz w tę domenę.

 

A co do meritum - według mnie:

- fraza nie jest używana powszechnie, jednak według G. jest stosunkowo popularna w światku fotograficznym,

- w d2d nie ma co liczyć na coś więcej, niż między 0 a 30 PLN, ze wskazaniem na 0 PLN,

- zarezerwowane jest "com.pl", jeśli to Twoja rezerwacja, to nic nie zmienia, jeśli kogoś innego daje pewną szansę na sprzedaż,

- zarejestrowałeś ją tydzień temu, więc może warto potrzymać i poczekać na KK licząc na dużo szczęścia i jakieś niskie xxx, zwróć uwagę na słowa "dużo szczęścia", bo moim zdaniem jednak za rok spadnie, chyba że (jak wyżej) rezerwacja "com.pl" nie jest Twoja.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Gdybyś czytał dłużej forum, to wiedziałbyś, że takie jednoczesne umieszczenie domeny w dwóch działach, primo - zniechęca do pisania opinii, secundo - i tak rynek zweryfikuje ocenę, tyle że jest to rynek d2d, co pośrednio pokazuje, że nie chcesz czekać na KK licząc na "grosze" na rynku wtórnym => wniosek sam nie wierzysz w tę domenę.

 

A co do meritum - według mnie:

- fraza nie jest używana powszechnie, jednak według G. jest stosunkowo popularna w światku fotograficznym,

- w d2d nie ma co liczyć na coś więcej, niż między 0 a 30 PLN, ze wskazaniem na 0 PLN,

- zarezerwowane jest "com.pl", jeśli to Twoja rezerwacja, to nic nie zmienia, jeśli kogoś innego daje pewną szansę na sprzedaż,

- zarejestrowałeś ją tydzień temu, więc może warto potrzymać i poczekać na KK licząc na dużo szczęścia i jakieś niskie xxx, zwróć uwagę na słowa "dużo szczęścia", bo moim zdaniem jednak za rok spadnie, chyba że (jak wyżej) rezerwacja "com.pl" nie jest Twoja.

 

Nie było rozsądne wrzucanie do wyceny i sprzedaży, ale mimo wszystko dzięki za garść informacji od Ciebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

nie widzę potencjału w tej domenie. Musisz sobie zadać pytanie kto i dlaczego miałby za nią zapłacić. ja powodów nie widzę :(

 

Fotografia jest coraz to popularniejsza, a fotograf to dość popularny zawód, dlatego zastosowanie się dla niej znajdzie. Jeśli chodzi o potencjał to chociażby wykorzystać można na blog foto, sklep foto czy też promowanie warsztatów foto za pomocą domeny i strony internetowej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena sama w sobie może i fajna, z tymże wg mnie mało komercyjna.

 

Zakładając, że byłbym pasjonatem fotografii albo zawodowcem, domena napewno by mi się jeszcze bardziej podobała, ale więcej niż niskie/średnie xxx zł bym nie zapłacił.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tomasz ja to wiem ale pytanie jest inne: dlaczego ktoś ma zapłacić akurat za tą konkretną. 100-200 pewnie czemu nie jak ktoś jest leniwy i nie chce mu się szukać podobnej wolnej również pasującej na to o czym piszesz. ale jakie przewagi ma ta konkretna domena ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Tomasz ja to wiem ale pytanie jest inne: dlaczego ktoś ma zapłacić akurat za tą konkretną. 100-200 pewnie czemu nie jak ktoś jest leniwy i nie chce mu się szukać podobnej wolnej również pasującej na to o czym piszesz. ale jakie przewagi ma ta konkretna domena ?

 

Moim zdaniem jest tuż za domeną np. fotograf.pl, bo zzaobiektywu.pl idealnie wyraża branże dla której jest przypisana, czyli szeroko pojętej fotografii. Wiadomo, że nikt nie kupi jej jeśli nie będzie związany bezpośrednio z foto, chyba że ktoś kto będzie chciał kupić i zostawić na przyszłość - na sprzedaż dalej, albo dla siebie. To jest moje zdanie, ale kupno/sprzedaż domen to mój nowy kierunek, dlatego szukam opinii i wycen innych osób - bardziej obeznanych z tym rynkiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem jest tuż za domeną np. fotograf.pl(...)

Jest hen hen daleko za nią. Wg mnie domena niewarta trzymania/przedłużania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem jest tuż za domeną np. fotograf.pl, bo zzaobiektywu.pl idealnie wyraża branże dla której jest przypisana, czyli szeroko pojętej fotografii. Wiadomo, że nikt nie kupi jej jeśli nie będzie związany bezpośrednio z foto, chyba że ktoś kto będzie chciał kupić i zostawić na przyszłość - na sprzedaż dalej, albo dla siebie. To jest moje zdanie, ale kupno/sprzedaż domen to mój nowy kierunek, dlatego szukam opinii i wycen innych osób - bardziej obeznanych z tym rynkiem.

Ja za rok będziesz jeszcze na forum Tomku i ten czas umiejętnie spożytkujesz i wykorzystasz na naukę, to zapewniam Cię, że zmienisz zdanie na temat tej domeny.

 

Domena dla mnie warta 0 zł .

I tak jak kolega networker - mam taki sam punkt patrzenia na tą domenę.

 

Jedyny plus -> na jakiejś domenie musiałeś zacząć przygodę z domenami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Ja za rok będziesz jeszcze na forum Tomku i ten czas umiejętnie spożytkujesz i wykorzystasz na naukę, to zapewniam Cię, że zmienisz zdanie na temat tej domeny.

 

Domena dla mnie warta 0 zł .

I tak jak kolega networker - mam taki sam punkt patrzenia na tą domenę.

 

Jedyny plus -> na jakiejś domenie musiałeś zacząć przygodę z domenami.

 

Nie zaczynałem akurat od tej, ale to jedna z tych lepszych dla mnie domen, jakie obecnie mam.

Inne domeny dla zainteresowanych: http://www.aftermarket.pl/marketsearch.php?seller=b0829d240feaf16794b1bab2774268e7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że to kolejne zapytanie o opinie... Wg mnie żadna z nich nie posiada żadnego potencjału komercyjnego, a tylko to liczy się w inwestowaniu w domeny.

 

Nie miałbym nic przeciwko, gdyby jakiś fotograf działał pod domeną "zzaobiektywu", jednak nie jest to domena w żaden sposób komercyjna, czyli bez wartości inwestycyjnej. Powoli wiążę się z branżą foto i gdy szukałem dla siebie domeny, to zarejestrowałem mnóstwo innych wolnych, by się porządnie zastanowić. Ty zarejestrowałeś ją od ręki - inni też mogą takie perełki znaleźć w ciągu chwili natchnienia.

Edited by doggystyle4
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A wyrwe se z kontekstu.

To już wolę dać 50k za fotograf niż 35-40 z tę z tematu.

Moim zdaniem jest tuż za domeną np. fotograf.pl, bo zzaobiektywu.pl ......

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

A wyrwe se z kontekstu.

To już wolę dać 50k za fotograf niż 35-40 z tę z tematu.

 

Wiadomo, że są lepsze i gorsze domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×