Jump to content
fraglesi

zdjecia.pl

Recommended Posts

udało mi się rzutem na taśmę, nieznacznie przekroczyć kwotę x.xxx.xxx PLN.

 

wizard.jpg?w=225&h=300

 

 

Niesamowite. Keyword, nie potęguj u mnie zimowej depresji ;-). U mnie grudzień, to jakaś tragedia jeśli chodzi o domeny, ale dobrze, że nie u wszystkich tak jest. Dobre domeny jak zdiecia.pl będą zawsze w cenie, ale firmy różnie traktują domeny i ich podejście do czegoś, co reprezentuje firmę w sieci jest fatalne - domeny w Polsce to dla ludzi wciąż jakieś utrudnienie w prowadzeniu i promocji firmy. Np. ostatnio napisał do mnie gość z pytaniem o cenę domeny. Chwila myszkownia w sieci i powiązania nazwy domeny z jego firmą i już wiedziałem skąd pytanie.

 

Otóż za grube miliony powstaje czy powstał hotel w Polsce o nazwie powiedzmy "Smoczysko", a ja mam domenę .pl o tej samej nazwie (com.pl zajęta od dawna), no i hotel zrobił przetarg dla firm informatycznych, a przetarg wygrała firma na kilkaset tysięcy, więc szef tej firmy informatycznej, napisał do mnie z pytaniem o cenę tej domeny i chyba moja propozycja na kwotę "xxx" go obraziła. Może zamiast rachunków powinienem zapłacić do drogie wino, plus błagalne "proszę wziąć za darmo moją domenę" i poprosić tego pana o uwolnienie mnie od tej domeny?

 

Człowiek się zastanawia czy dziś kupi chleb czy nie i takie kwiatki sie zdarzają. No nic, to chyba zimowa depresja ;-)

Edited by domainer
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otóż za grube miliony powstaje czy powstał hotel w Polsce o nazwie powiedzmy "Smoczysko", a ja mam domenę .pl o tej samej nazwie (com.pl zajęta od dawna), no i hotel zrobił przetarg dla firm informatycznych, a przetarg wygrała firma na kilkaset tysięcy, więc szef tej firmy informatycznej, napisał do mnie z pytaniem o cenę tej domeny i chyba moja propozycja na kwotę "xxx" go obraziła. Może zamiast rachunków powinienem zapłacić do drogie wino, plus błagalne "proszę wziąć za darmo moją domenę" i poprosić tego pana o uwolnienie mnie od tej domeny?

 

Poczekaj spokojnie aż firma skończy serwis, a hotel sam się do Ciebie zgłosi po domenę. W najgorszym razie podepniesz domenę pod jakiś hotelowy program partnerski. ;-)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

... "Smoczysko", (...) Może (...) powinienem zapłacić do drogie wino...

Na Smoczysko skuteczniej powinien zadziałać napój winopodobny, koniecznie z dużą zawartością siarki ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje za wszystkie opinie.

Domena jest moją własnością i przyznam, że miałem już parę razy propozycje średnie xxxxx.

Na razie ją potrzymam bo jeść nie woła ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...] o nazwie powiedzmy "Smoczysko" [...]

 

Temat zmobilizował do refleksji bo widzę, że domena smoczysko.pl zarezerwowana :P

 

* sorry za OT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×