Jump to content
Sign in to follow this  
heden.pl

SkupNieruchomosci.pl

Recommended Posts

SkupNieruchomosci.pl

 

Po paru zapytaniach o cenę pora dać do wyceny:

 

SkupNieruchomosci.pl

 

Za ile wg Was można ją sprzedać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realna jest kwota powyżej 20k za komplet (widzę, że masz też idn'a). Firmy zajmujące się tego typu usługami ogólnie finansowo stoją dobrze a jest w PL sporo ludzi, których życie zmusza (i nadal będzie) do korzystania z ich usług. Domena pasuje idealnie do tego co pod nią miałoby się znajdować i myślę, że cena w przedziale 20-30k nie jest jakimś ulotnym marzeniem. Wiemy jak wyglądają prowizje, wiemy jak wygląda ten rynek. Co tu pisać - dobry komplet i można dobrze sprzedać. Tyle mojego zdania.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

... cena w przedziale 20-30k nie jest jakimś ulotnym marzeniem....

 

 

zaraz wpadnie Anubis i powie, że przeszacowany kosmos :)

 

Nie, tym razem zrobię to ja ;)

 

Przeszacowany kosmos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie, tym razem zrobię to ja ;)

 

Przeszacowany kosmos.

 

Dlaczego sądzisz, że 20.000 zł to przeszacowany kosmos dla firmy, która zawodowo zajmuje się skupem nieruchomości (po okazyjnych cenach) a co za tym idzie - dalszej sprzedaży lub długoletnim wynajmie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Dlaczego sądzisz, że 20.000 zł to przeszacowany kosmos dla firmy, która zawodowo zajmuje się skupem nieruchomości (po okazyjnych cenach)

bo do tego akurat nie jest potrzebna ZADNA domena, a na pewno wystarczylaby skupnieruchomoscipookazyjnychcenach.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

bo do tego akurat nie jest potrzebna ZADNA domena, a na pewno wystarczylaby skupnieruchomoscipookazyjnychcenach.pl

 

Rozbawił mnie Twój post. Idąc Twoim tokiem rozumowania do żadnego biznesu (no bo czym ten się różni od innych) nie trzeba domeny a na pewno wystarczy ulotka powieszona na słupie obok spożywczaka.

 

Wracając na poważnie to gdybym szukał firmy, która skupuje za gotówkę nieruchomości to z pewnością zacząłbym wpisywać

w wyszukiwarkę frazę/domenę "skup nieruchomości". Nie cofajmy się w rozwoju; coraz więcej ludzi ma większą świadomość jak i czego szukać. Uważam, że cena 20k jest w pełni logiczną ceną za tego typu komplet.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Rozbawił mnie Twój post. Idąc Twoim tokiem rozumowania do żadnego biznesu (no bo czym ten się różni od innych) nie trzeba domeny a na pewno wystarczy ulotka powieszona na słupie obok spożywczaka.

 

Wracając na poważnie to gdybym szukał firmy, która skupuje za gotówkę nieruchomości to z pewnością zacząłbym wpisywać

w wyszukiwarkę frazę/domenę "skup nieruchomości". Nie cofajmy się w rozwoju; coraz więcej ludzi ma większą świadomość jak i czego szukać. Uważam, że cena 20k jest w pełni logiczną ceną za tego typu komplet.

Do tego typu biznesu wystarcza odpowiednie kontakty... Powinienes o tym dobrze wiedziec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

też myślę, że przeszacowany kosmos - za 20k to taka firma może 1ha pola kupić

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do tego typu biznesu wystarcza odpowiednie kontakty... Powinienes o tym dobrze wiedziec.

 

Zgoda i racja. To ułatwia. Jak w każdym biznesie. Jak jesteś sprzedawcą cebuli czy skupujesz militaria i znaczki to również dobrze mieć odpowiednie kontakty.

 

Ja natomiast wyceniam domenę w oparciu o jej możliwości gdyby konkretna firma chciała mieć dobrą promocję w Internecie aby nastawić się nie tylko na swoje dobre kontakty ale również klientów "z zewnątrz". To chyba logiczne.

Czyż nie zawsze firmy tak właśnie traktują zakup domeny pod swój biznes? Ile więc wg. Ciebie firma powinna zapłacić za taki komplet aby wyglądało to rozsądnie? 2, 5, 7 ?

 

edit: @ala.pl , za 20k to dużo rzeczy można kupić, nie tylko kąsek pola. Ale nie wiem jak to się ma do tego co tutaj wyceniamy ;)

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobra długa nazwa domeny.

Jej specyficzność jest dużym plusem. To, plus ewentualny ruch na niej może dobrze owocować. I wcale nie trzeba do tego kasy na skup.

Kto pierwszy chce się negatywnie wypowiedzieć, niech się lepiej zastanowi czy wszystko przemyślał. :)

Zakładam, że obecny abonent doświadczył już jej możliwości.

 

Dobrze by się u mnie prezentowała z innymi nieruchomościami.

Przy ewentualnej "promo" lub "wyprz" proszę o info.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Kto pierwszy chce się negatywnie wypowiedzieć, niech się lepiej zastanowi czy wszystko przemyślał. :)

Ja przyznaje, ze troche nie zgadzam sie z tym, co napisalem wczesniej - zle ubralem w slowa swoje mysli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

@hans ... ale ja nie do Ciebie :)

Do przyszłych.

i tak mialem to z siebie wyrzucic i nadarzyla sie okazja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

edit: @ala.pl , za 20k to dużo rzeczy można kupić, nie tylko kąsek pola. Ale nie wiem jak to się ma do tego co tutaj wyceniamy ;)

 

chodziło mi o pokazanie jak pomyśli osoba decyzyjna - skupująca nieruchomości - prędzej kupi hektar pola, na którym może zarobić niż domenę

obstawiałbym, że tą domenę moooooże ktoś kupi za średnie x.xxx, ale to też nie jest takie oczywiste

Share this post


Link to post
Share on other sites

chodziło mi o pokazanie jak pomyśli osoba decyzyjna - skupująca nieruchomości - prędzej kupi hektar pola, na którym może zarobić niż domenę

obstawiałbym, że tą domenę moooooże ktoś kupi za średnie x.xxx, ale to też nie jest takie oczywiste

 

:blink: czy domeny internetowe kupuje się dla szpanu czy tak po prostu bo nie ma się co z pieniędzmi robić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:blink: czy domeny internetowe kupuje się dla szpanu czy tak po prostu bo nie ma się co z pieniędzmi robić?

 

na skupionym hektarze taka firma na pewno zarobi, na domenie nie koniecznie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

na skupionym hektarze taka firma na pewno zarobi

 

Jak czytam takie rzeczy to aż się chce otworzyć archiwum i policzyć ile to transakcji poszło się j@% albo wisi przez X lat bo kupujący inwestor myślał, że jak coś tanio kupi to z pewnością sprzeda X razy drożej.

 

Tutaj wręcz mam zupełnie odwrotne zdanie. 20k to gówno i obiecanki cacanki w nieruchomościach a dobrze wykorzystana domena z pewnością zarobiłaby więcej a niżeli wspomniany przez Ciebie 1ha pola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak czytam takie rzeczy to aż się chce otworzyć archiwum i policzyć ile to transakcji poszło się j@% albo wisi przez X lat bo kupujący inwestor myślał, że jak coś tanio kupi to z pewnością sprzeda X razy drożej.

 

Tutaj wręcz mam zupełnie odwrotne zdanie. 20k to gówno i obiecanki cacanki w nieruchomościach a dobrze wykorzystana domena z pewnością zarobiłaby więcej a niżeli wspomniany przez Ciebie 1ha pola.

 

to ja bym sobie takich gówien życzył jak najwięcej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ja bym sobie takich gówien życzył jak najwięcej :)

 

Wyrwane z kontekstu. Przypomnę: "20k to gówno i obiecanki cacanki w nieruchomościach"

 

Zresztą o czym my tu gadamy. Jesteś w branży, zawodowiec. Widziałeś kiedyś dobrą inwestycję w nieruchomościach za 20 tyś?

Ja owszem. Gdy była hossa 10 lat temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyrwane z kontekstu. Przypomnę: "20k to gówno i obiecanki cacanki w nieruchomościach"

 

Zresztą o czym my tu gadamy. Jesteś w branży, zawodowiec. Widziałeś kiedyś dobrą inwestycję w nieruchomościach za 20 tyś?

Ja owszem. Gdy była hossa 10 lat temu.

nie chodziło o inwestycję wyłącznie w 1 hektar, a zobrazowanie jakiej nieruchomości te 20 tys odpowiada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakańczając moją ocenę w tym temacie chciałbym podsumować. Weźmy to klasycznie:

 

- domena komercyjna (nie można ukryć)

- dodatkowym plusem posiadanie wersji z polskimi znakami

- bogata branża

 

Pierwsze z brzegu, wiele innych zajętych.

 

skupnieruchomosci.opole.pl

skupnieruchomosci.czest.pl

skupnieruchomosci.net

skupnieruchomosci.info

 

Widać, że niektóre firmy z tej branży stawiają na istnienie pod taką nazwą w sieci. Osobiście uważam, że to dobra, komercyjna domena, która powinna się sprzedać za dobrą sumę i na pewno nie mam tu na myśli 5 czy 10 tyś zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego sądzisz, że 20.000 zł to przeszacowany kosmos dla firmy, która zawodowo zajmuje się skupem nieruchomości (po okazyjnych cenach) a co za tym idzie - dalszej sprzedaży lub długoletnim wynajmie?

Bardziej chodziło mi o wspomniane przez Ciebie wcześniej 30 000zł za ten adres. Uważam, że na kwoty rzędu 30-50 000 (plus "sky" "limit" itd) zasługuje bardziej opiniowane jakiś czas temu condo**pl, do którego myślę, że daleko domenie z tematu. Wg mnie zakres 5-10k realny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×