Jump to content
jonatan

Kupno domeny, a istniejące konto na portalu społecznościowym

Recommended Posts

Witam

 

Interesuje mnie zakup pewnej domeny, która jest na aukcji xxx24.pl

Sprawdziłem i na facebuku jest konto xxx24.pl z nazwą tej domeny, raczej nieaktywne skoro ostatni wpis jest około 2 lat wstecz.

Nie wiem, czy obecny abonent domeny jest tą samą osobą co użytkownik face....i założyciel konta.

Czy jak stanę się abonentem domeny, to będę mógł coś zrobić na faceboku? Nie zależy mi na osobach i tym koncie co jest, zależy mi na możliwości prowadzenia konta ( nowego ) xxx24.pl.

 

Proszę o odpowiedź osoby mające doświadczenie ewentualnie posiadające wiedzę co w takiej sytuacji.

Przyznam się, facebook jest mi na tą chwilę mało znaną platformą :)

 

Pozdrawiam

Rafał

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale ja założyłem na fb stronę firmową do domeny do której też ktoś kiedyś założył konto (ta sama nazwa domeny). Czyli w tej chwili są na fb dwa takie same konta o nazwie xxx.pl a w ustawieniach podpięte są pod tą samą stronę www. Próbowałem się skontaktować z właścicielem tego pierwszego konta ale totalna cisza... I chyba od tego zacznij - tak mi się wydaje - napisz do niego.

 

edit

na pw wysłałem Ci nazwę domeny więc może się zorientować czy o to Ci chodzi...

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli dobrze rozumiem to chcesz kupić domenę od obecnego abonenta, który zarazem jest właścicielem konta na fb dla tej domeny?

Jeżeli tak to nie powinno być problemu aby obecny abonent przekazał Ci konto wraz z zakupem domeny.

 

Jeżeli posiadaczem konta na fb jest ktoś inny niż obecny abonent, to nie ma żadnych przeciwwskazań abyś założył kolejne konto dla swojej domeny i prowadził pod nim fanpage. Jedyne co może Cię razić to zajęty shortlink w domenie facebook.com/xxx24

 

Jeżeli fanpage nie będzie fanpagem łamiącym prawo i regulamin, to możesz spać spokojnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×