Jump to content
vul

trafic.pl

Recommended Posts

Zepsułeś ten dział :P

 

To teraz możesz już się wypowiedzieć na temat domeny :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co jest kolejne jakieś badania przeprowadzasz.....

 

ps. jeśli się nie mylę to brakuje w jednego f

Edited by magiczny

Share this post


Link to post
Share on other sites

literowka traffic.pl , ta domena dla mnie 0zl gydby to byl traffic to chetnie bym nabył ;-)

 

To, że to literówka od angielskiego wyrazu "traffic" to tylko jedna z funkcji tej domeny. Bardziej chodziło mi o "brand" - sporo firm się tak nazywa + sporo innych domen zagospodarowanych. A jak już mówimy o braniu jej dosłownie to możemy wziąć pod uwagę słowo polskie "trafić" ;)

 

 

Co jest kolejne jakieś badania przeprowadzasz.....

 

ps. jeśli się nie mylę to brakuje w jednego f

 

Mało bierzesz udziału w poważnych dyskusjach na forum ale na pisanie pierdół o badaniach to zawsze znajdziesz czas.

 

Po drugie; właśnie, że się mylisz. Bo tutaj niczego nie brakuje. Nie daję do wyceny domeny traffic.pl a trafic.pl

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lubię vul-a, więc dokonam mu fachowej analizy.

Wg bazy danych polskich firm, w kraju znajduje się 20 przedsiębiorstw o nazwie "Trafic":

- 3 jednoosobowe firmy transportowe (ciężarówka/bus z kierowcą do wynajęcia),

- 2 pośredników ubezpieczeniowych,

- 1 pośrednik w handlu nieruchomościami,

- 5 sklepów detalicznych,

- 1 zespół muzyczny do wynajęcia,

- 1 szkoła dla kierowców,

- 1 taksówka,

- 1 "wolny strzelec" z branży akwizytorów,

- 1 firma zajmująca się pakowaniem/przeładunkiem,

- 1 mechanik samochodowy,

- 3 firmy o nieustalonym profilu.

 

W tym 6 firm ma coś dopisane do tej nazwy, a tylko dwie dysponują stroną internetową. Reasumując - klientela niezbyt zasobna i w większości przypadków raczej nie zainteresowana domenami.

 

W KRS-ie widnieje 10 spółek o nazwie "Trafic". Pomijając jedną w upadłości, oraz 8 wyglądających na konstrukcje czysto techniczne, interesująca jest jedna - firma wyspecjalizowana w montowaniu znaków drogowych ze Słupska. Mają stronę WWW, ale również nie napawa ona optymizmem, tzn. trudno na jej podstawie wysnuć, że firma interesuje się Internetem.

 

Reasumując - na chwilę obecną domenę wyceniam na niskie XXX, gdzieś w przedziale 200-500 PLN dla KK. Jednocześnie obawiam się, że może być trudno o znalezienie takiego kupca.

 

Inna sprawa, że domeny narodowe kierują najczęściej na strony Renault Trafic - np. trafic.cz, trafic.de, trafic.lv. Z tego też powodu potrzymałbym domenę, ale nie dłużej niż rok. Może coś z tego będzie.

Edited by Geekboy68k
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też Cię lubię gruby i serdeczne dzięki za analizę bo sam na nią nie miałem czasu a pewne sprawy w niej zawarte przybliżyły mi jej potencjalne możliwości. Twój post to jeden z nielicznych w tym dziale forum, który powinien być wzorem i przykładem dla wszystkich wypowiadających się. Robota majstersztyk, która zasługuje na ukłon :)

 

Bóg Ci zapłać w kobietach i dobrym winie :D

 

edit: wspomniana firma ze Słupska może się trochę interesuje Internetem bo mają również trafic.slupsk.pl :D

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie nazwa powinna trafić do Kaszana.pl


Kto by chciał rejestrować nazwę trafić? :ph34r:

 

Okrąglutkie 0 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×