Jump to content
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Najnowsze posty na forum

• Zakodujemy.pl   26.02.2020 koniec aukcji domeny zakodujemy.pl - bez ceny minimalnej.  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2486306/  
    • Hej jestem Justyna, właśnie się zarejestrowałam. Pozdrawiam
    • krzesła*pl   6400 PLN brutto   Sprzedana w grudniu 2019.   Jedna z lepszych domen IDN. Jak widać cena nie powala. Ale w porównaniu do sprzedanej eksperymentalnie na aukcji domeny pożyczka*pl i tak wypada lepiej  Widać aukcje to nie jest idealne miejsce do sprzedaży dobrych IDNów.   DD
    • ten serwis pewnie już dawno nie żyje
    • ginekolozka.pl   jak w temacie cena 199 netto. oferta ograniczona czasowo (do końca miesiąca)
    • Jasne, z drugiej strony ciekawe jak byłby wyliczany ten abonament "na zawsze". AM to rozwiązało w ten sposób, że kupujący opłaca przedłużenie. Równie dobrze, a może i nawet lepiej można by zrobić tak, że wypłacana kwota czynszu jest raz w roku pomniejszana o koszt odnowienia.   Co masz na myśli pisząc, że można przedłużyć na kolejny okres? Jednostronnie przez klienta na wcześniejszych zasadach? Chodzi o to, żeby klient miał pewność, że cena się nie zmieni (co najwyżej o inflację), a jednocześnie będzie mógł dzierżawić domenę tak długo, jak będzie chciał.
    • bw*pl   Domena zarejestrowana w 2000 roku, opcję mam od 2013 (odnawiana).   Rzadko mi się opcje realizują, tym bardziej cieszy :-)   DD
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18535
    • Most Online
      20372

Newest Member
    salaw