Jump to content
Igorex

biznes.it

Recommended Posts

biznes.it

 

Cześć. Domena biznes.it Co o niej myślicie?

Teraz wszyscy robią te biznesy, zakładają blogi o zarabianiu, może więc ta domena ma jakaś wartość?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niekoniecznie na rynek włoski. Jest to po prostu ciekawy domain hack, w dodatku skierowany do środowiska startupowego w sektorze IT. OCzywiście najlepiej mieć również w komplecie z BiznesIT.pl. Dzisiaj widziałem billboard meble.it czyli sklep sprzedający dizajnerskie meble włoskie :) Widać więc, że Polacy szukają ciekawych domain hacków z polskimi nazwami w końcówkach innych ccTLD.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niekoniecznie na rynek włoski. Jest to po prostu ciekawy domain hack, w dodatku skierowany do środowiska startupowego w sektorze IT. OCzywiście najlepiej mieć również w komplecie z BiznesIT.pl. Dzisiaj widziałem billboard meble.it czyli sklep sprzedający dizajnerskie meble włoskie :) Widać więc, że Polacy szukają ciekawych domain hacków z polskimi nazwami w końcówkach innych ccTLD.

Jasne, jak się ma odpowiedni kapitał to wypromuje się nawet pryszczatą domenę tylko pytanie jak domeny z roszerzeniem .it mają się do naszego rynku krajowego w perspektywie pozycjonowania i przyjazności wyszukiwarek?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z @umberto - to ciekawa domena dla biznesu IT - i to niekoniecznie włoskiego.

Sporo polskich firm (nie tylko start-upów) ma domeny z .it.

Mnie osobiście bardzo się podoba. Do poważnego zagospodarowania - ewentualnie dla KK.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę że nie umywa się do mojego biznesit.pl

Chyba że bijesz na rynek włoski.

Z ciekawości spytam, dlaczego jej nie przedłużyłes?

Właśnie udało mi się ją zarejestrować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście nie znacie się na dobrych domenach.

 

Biznes.IT mi się bardzo podoba. Gdybym odpalał platformę B2B, wyspecjalizowaną w usługach teleinformatycznych, na pewno bym się nią zainteresował - chociaż bez kokosów, ale do kafla czemu nie.

BiznesIT.pl mi się w ogóle nie podoba, wyceniam na 0 złotych.

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

BiznesIT.pl poszła na aukcji za 6zł, czyli nie zwróciły się nawet koszty rejestracji.

No ale to moje początki dopiero.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

BiznesIT.pl poszła na aukcji za 6zł, czyli nie zwróciły się nawet koszty rejestracji.

No ale to moje początki dopiero.

 

Mi się obie podobają, mimo niskiej ceny chciałbym mieć w swojej "kolekcji"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z ciekawości spytam, dlaczego jej nie przedłużyłes?

Właśnie udało mi się ją zarejestrować.

Bo leżałem pół martwy w szpitalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo leżałem pół martwy w szpitalu.

To swoją drogą ciekawy temat na inny wątek (który pewnie i tak był przedyskutowany na forum:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×