Jump to content
vul

Polecane konto internetowe

Recommended Posts

Jeżeli potrzebujesz jako ROR a nie masz ciśnienia na szybkie płatności (w Smart banku jedyne "szybkie" internetowe zapewnić może tylko karta) , powinno być ok.

 

Oby. :)

 

 

Ja mam w t-mobilebankowe.pl i jest ok, swego czasu było bezkonkurencyjne teraz została wprowadzona opłata za kartę, jednak jeśli wykona sie transakcje za min 200 zł w miesiącu jest się z tej opłaty zwolnionym

 

# http://kontoosobiste.pl

 

Czy w T-Mobile jest możliwość udania się do oddziału obsługującego rachunek?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy korzysta ktoś już z Bank SMART? Czytałem uprzednio trochę te opinie o FM bank i BIZ Bank, ale mimo wszystko postanowiłem spróbować. Darmowe konto w PLN, EURO, USD i GBP, darmowe karty i bankomaty - zobaczymy jak to będzie wyglądać w praktyce i obsłudze. Ja nie korzystam z lokat oraz kredytów, więc może dla mnie decyzja była łatwiejsza do podjęcia.

 

 

Nazwa banku, domena i serwis transakcyjnyNazwa Banku Smart może być odrobinkę myląca, bowiem w sieci można znaleźć również coś takiego jak SmartBank.pl (smartbank.pl), jest to chyba jakiś wortal o kredytach. Przyznacie, że może być to mylące skoro omawiany przez nas bank funkcjonuje na domenie banksmart.pl. Przy czym trzeba też podkreślić, że dzisiaj znalezienie sensownej nazwy, która jeszcze nie występuje w sieci graniczy z cudem.

 

Strona internetowa Bank Smart

:D

http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/07/bank-smart-opinie.html

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

eKONTO mBanku to jeden z najbardziej popularnych rachunków bankowych w Polsce. Bank zyskał zainteresowanie klientów już na początku swojej działalności, oferując internetowe konto bankowe, które umożliwiało realizowanie transakcji online lub telefonicznie. eKONTO na przestrzeni kilkunastu lat nieco się zmieniło, jednak wciąż znajduje się w czołówce nowoczesnych i innowacyjnych kont internetowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eKONTO mBanku to jeden z najbardziej popularnych rachunków bankowych w Polsce. Bank zyskał zainteresowanie klientów już na początku swojej działalności, oferując internetowe konto bankowe, które umożliwiało realizowanie transakcji online lub telefonicznie. eKONTO na przestrzeni kilkunastu lat nieco się zmieniło, jednak wciąż znajduje się w czołówce nowoczesnych i innowacyjnych kont internetowych.

 

Witamy pracownika mBanku :]

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dalej polecacie konto w t-mobile ? Na weekend chce założyć i wolę się upewnić :)

 

ja posiadam i jest OK - tylko jakby była opcja zmiany tego różowego koloru w panelu. Wtedy byłoby prawie idealnie .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na weekend chce założyć i wolę się upewnić :)

 

E to jak na weekend tylko to proponuje gotówkę do kieszeni wsadzić. I tak po weekendzie nie będzie już co na konto dawać :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od dość dawna korzystałem z konta internetowego Alior Sync obecnie Tmobile. Uważam je za jedno z najlepszych. Kiedyś miałem M bank ale opłaty za kartę gdy się jej nie używało były naprawdę duże.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od dość dawna korzystałem z konta internetowego Alior Sync obecnie Tmobile. Uważam je za jedno z najlepszych. Kiedyś miałem M bank ale opłaty za kartę gdy się jej nie używało były naprawdę duże.

 

Witamy pracownika Tmobile :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vul, fajni ci pracownicy, ale i chyba ich speszyłeś, powinien jeden polecić, a za nim całe stadko potwierdzić, że fajnie, zajebiście i też polecają...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

29 milionów – tyle kont osobistych prowadzą polskie banki (dane serwisu PRNews). Eksperci porównywarki TotalMoney.pl podpowiadają, które konto może okazać się dla Ciebie najbardziej odpowiednie. Przeanalizowali oni aktualne oferty kont osobistych, biorąc pod uwagę różne kryteria. Sprawdź, który rachunek otrzymał najwięcej punktów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mistrzostwem świata pod względem interface był dla mnie multibank, teraz po likwidacji i przeniesieniu do mbanku DRAMAT !!!

 

Ciekawi mnie mocno nasz Polski PKO, tak z pobudek patriotycznych, oraz z powodu dziwnych radykalnych poglądów na unię, obcy kapitał i wiarę, że to wszystko prędzej czy później pier*******.

Patrzyłem na stronkę, ale żadnego dema nie znalazłem....

Edited by Bies

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć,

 

niestety polecane tutaj konto T-Mobile już całkowicie zeszło na psy... Już dawno zabrali oprocentowanie na środki trzymane na koncie, teraz od sierpnia zabierają bezpłatne przelewy natychmiastowe oraz będą tylko 3 darmowe wypłaty z bankomatów :/ Obecnie zamykam tam konto, ale znalazłem naprawdę coś dobrego w zastępstwie!

 

Konto "Godne Polecenia" w BZWBK, które w promocji z Grouponem (https://www.groupon.pl/deals/agora-s-a-6) daje nam bonus 100zł na konto i 70zł na wykorzystanie wewnątrz Groupona, przy spełnieniu dość niskiego obrotu do 20 lipca. Poza tym korzystamy z najlepszej obecnie promocji "konto na 4%", gdzie mamy oprocentowanie środków na koncie do 4000zł na 3%, a powyżej 4000zł na 1%, darmowe wszystkie bankomaty i kartę, którą możemy dodatkowo zbierać punkty Payback, darmowe bankomaty w Polsce. Powyższe warunki zagwarantowane na rok, czyli do 06.2017. Później zapewne znacznie się pogorszą i przyjdzie czas na kolejną przeprowadzkę... Ja już przestałem mieć skrupuły dla banków odkąd się zasiedziałem w mBanku, który stracił praktycznie wszystko.

 

Gdyby ktoś się zdecydował to proszę wpisać mój kod polecającego: 1001945600

Oferta ważna tylko do końca czerwca, czyli jeszcze tylko 2 dni!

 

Przy okazji poradnik jak łatwo, w trybie natychmiastowym zamknąc T-Mobile konto...

(http://zamknijkonto.pl/jak-zamknac-karte-i-jak-zamknac-konto-w-t-mobile-uslugi-bankowe-d-alior-sync)

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×