Jump to content
networker

fmcg.pl

Recommended Posts

fmcg.pl

 

Dawno nic nie dawałem do wyceny, ale chętnie poznam wasze opinie na temat wartości, potencjalnych kupców i zastosowań dla domeny

 

fmcg.pl

 

z góry dziekuję

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedyna kategoria kupca jaka przychodzi mi do głowy (ale pewnie jest więcej) to wydawcy treści/magazynów itd. w tej branży. Odezwałbym się do nich w pierwszej kolejności. O wycenę się nie pokuszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Agencje robiące badania dla tego rynku, agencje reklamowe...

Domena pozwala się wyróżnić w tym dużym i zapchanym rynku.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę tutaj 2 potencjalnych Kupców

 

1. Pierwszy jest w stanie zapłacić niewiele i będzie marudził 2. To już gruba ryba....

 

1. Podmiot, który przy pomocy unijnej kasy chce otworzyć portal FMCG Polska

 

2. Outsourcing FMCG. W firmie, którą podaję jako przykład pracuje akurat koleżanka z wczesno-szkolnej ławki. Skończyła administrację, zawsze była mega-skromna i opanowana, ładna, z oczu inteligentna, hipnotyzersko-życzliwa (w sensie z twarzy i głosu jakiekolwiek złe emocje - kompletnie nie do spostrzeżenia, tj. umie rozmawiać z każdym, nawet Ignorantem. To nie jest takie proste. Ja tak nie umiem, ale też widzę, że wiele osób ma "złudzenie", że tak potrafi : ) ). W życiu bym nie przypuszczał, że będzie się zajmować takimi rzeczami... Ostatnio jak zobaczyłem na 1 z portali workerów jej kompetencje i ile ogarnęła w ciągu zaledwie 2 lat, to w głowie aż mi się zakręciło. Ktoś jej zaufał, a ona zarabia na pewno spore pieniądze...i dalej jest skromna

 

 

Cena (?) Olałbym tego 1 i spokojnie czekał na tego "2."

Tam pracują ambitni, ufający sobie ludzie, dla których ta dziedzina jest ...pasją.

 

 

# Retail.my

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×