Skocz do zawartości

Petycja - dodanie możliwości edycji wyglądu strony zaparkowanej domeny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

necik

necik

użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 796 postów

Witam,

Jak zapewne większość klientów wie - w premium.pl można zaparkować domenę w ten sposób, że nie wyświetla się oferta na giełdzie, ale tylko formularz kontaktowy jak na obrazku poniżej:

zbLiuOF.png

Pewnie też część klientów też wie, że wygląd powyższej strony można dowolnie edytować w panelu (a przynajmniej była taka wersja w poprzednim panelu, nie wiem gdzie jest w obecnym?). Problem jednak w tym, że ta edycja możliwa była tylko dla każdej domeny oddzielnie. A jeżeli ktoś ma sporo domen i dla każdej chciał zmienić nieco wygląd powyższej strony (np. dodać jakiś tekst reklamowy), to czekało go sporo klikania. Dlatego też uważam, że dobrym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie funkcji edycji wyglądu domyślnej strony dla zaparkowanej domeny. Czyli raz ustalam co jak ma wyglądać a później ta strona pojawia się przy każdej domenie zaparkowanej na dns-ach premium i niewystawionej na giełdzie.

Czy ktoś popiera mój pomysł? Jeżeli tak, to bardzo proszę o dopisywanie się poniżej. Może w ten sposób taka zmiana zostanie wprowadzona szybciej, bo zgłaszałem ten pomysł w supporcie dobre pół roku temu, niestety bez efektu.

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Sprzedam domeny premium: telefony.pl , imprezy.pl. Nie są tanie, ale możliwa płatność w ratach.

Ekspert

Ekspert
  • Advert

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 971 postów

Powiem szczerze, że nie wiedziałem o możliwości zmiany wyglądu tego formularza :D

Korzystając z okazji chciałbym poznać miejsce ukrycia tej możliwości. Co do powyższego postu zgadzam się z @necikiem

i podpisuje się pod tym. Fajnie by było aby była taka możliwość ingerencji w wygląd formularza kontaktowego.

necik

necik

użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 796 postów

Powiem szczerze, że nie wiedziałem o możliwości zmiany wyglądu tego formularza :D

To było tak głęboko ukryte, że nawet support o tym nie wiedział. Jak zgłaszałem swój pomysł, to musiałem dokładnie wytłumaczyć gdzie jest ta edycja w menu ;)

W nowym panelu niestety nie potrafię tego znaleźć. 

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Sprzedam domeny premium: telefony.pl , imprezy.pl. Nie są tanie, ale możliwa płatność w ratach.

necik

necik

użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 796 postów

Już wiem gdzie jest ta edycja strony z formularzem: https://premium.pl/park.html (odszukałem link na poczcie, w menu nie wiem gdzie to znaleźć).

A tak wygląda edycja:

hdcm1D6.png

Jako klient premium.pl proszę aby była możliwość globalnej edycji tej strony. Podobna prośbę wysłałem do supportu dokładnie 2 grudnia 2013. Może jak będzie nas więcej, to taka funkcja zostanie wprowadzona (zwłaszcza, że to tylko rozszerzenie już dostępnej funkcji).

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 971 postów

Nie wiem czy to jest technicznie możliwe ale fajnie by było gdyby użytkownik mógł dodać do formularza jakiś obrazek graficzny. Byłoby to fajnym wizualnym uzupełnieniem formularza kontaktowego zwłaszcza przy dobrych domenach branżowych, tematycznych.

pb

pb

konto nieaktywne

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11 684 postów

Popieram.

Gość_Anubis_*

Gość_Anubis_*
  • Gość

Popieram.

Napisz do supportu.

pb

pb

konto nieaktywne

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11 684 postów

Napisz do supportu.

Napiszę bezpośrednio do programistów. ;-)

networker

networker

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 985 postów

jeszcze mozliwość wstawiania włąsnych kodó reklam i byłoby cacy ( no chyba, ze się da ;) )

Z wielu domen wybrałem jedną i na niej postawiłem serwis gdzie są sklepy i kody rabatowe. Nie samymi domenami człowiek żyje. czasem trzeba coś zjeść i poszukać dobrych przepisów na http://www.przepisy.com/. Lubię też latać i zwiedzać a o biletach czytam na http://www.linie-lotnicze.com.pl/. Jak na to wszystko zarobić/ pożyczyć sprawdzam w ofertach banków na http://www.dukacik.pl.

pb

pb

konto nieaktywne

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11 684 postów

jeszcze mozliwość wstawiania włąsnych kodó reklam i byłoby cacy ( no chyba, ze się da ;) )

Niestety JS musi być zablokowany ze względów bezpieczeństwa, ale kod html można wstawiać.

necik

necik

użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 796 postów

Da się, po prostu za pomocą html edytujesz wygląd strony dla zaparkowanych domen. Cała sztuka w tym aby dało się raz ustalić domyślny wygląd strony dla wszystkich domen, w tym też tych które dodasz do konta i zaparkujesz w przyszłości.

necik

necik

użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 796 postów

Czy po miesiącu od zgłoszenia pomysłu (i poparcia go przez innych użytkowników) wiadomo coś na temat kiedy można spodziewać się takiej funkcji w premium.pl? To mógłby być miły dodatek w walce o klientów, zwłaszcza w czasie gdy konkurencja podniosła ceny ;)

necik

necik

użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 796 postów

A może po 3 miesiącach od zgłoszenia pomysłu będzie coś wiadomo kiedy osoby utrzymujące swoje domeny w premium.pl będą mogły edytować wygląd domyślnej strony z formularzem kontaktowym?

Pawel Gluszko

Pawel Gluszko

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów

ile zarabiają programiści? i dlaczego piją kawkę zamiast robić? pb zorientuj się tam u księgowej ;-)

abc

abc

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 401 postów

Popieram (nawet po 3 miesiącach od zgłoszenia pomysłu)  :)

necik

necik

użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 796 postów

Minęły 4 miesiące od zgłoszenia pomysłu. Może niech konkurencja coś takiego zrobi, to przeniosę tam domeny.

pb

pb

konto nieaktywne

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11 684 postów

Minęły 4 miesiące od zgłoszenia pomysłu. Może niech konkurencja coś takiego zrobi, to przeniosę tam domeny.

Zmiana jest już przetestowana i czeka na wdrożenie, opóźnienie wynikało z tego, że była częścią większej paczki.

necik

necik

użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 796 postów

A czy znany jest przybliżony termin wdrożenia?

pb

pb

konto nieaktywne

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11 684 postów

Edycja domyślnej strony parkingowej jest już dostępna: https://premium.pl/p....html?default=1

na tę chwilę nie działa podgląd, ale edycja działa ok, czasem tylko trzeba poczekać kilka minut aż zmiany będą widoczne

necik

necik

użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 796 postów

Coś ta funkcja działa bardzo wybiórczo. Dla jednych domen pojawia się tekst dodany na https://premium.pl/p...ml?id=769767815 , dla innych nie  :unsure:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych