Jump to content
Adam Rangotis

urlop.com.pl

Recommended Posts

zarejestrowales bo była wolna czy opcja ? Widze ze regnieta 2 dni temu

Edited by Sodeko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna z lepszych zrealizowanych opcji ostatnich dni, wystaw za 10k i czekaj na zapytania.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodałem do przechwycenia ale potem mnie olśniło, że była opcja ;)

 

Bardzo fajna domena. Gratuluję zrealizowania. Mimo .com.pl domena warta dobrej sumy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna z lepszych zrealizowanych opcji ostatnich dni, wystaw za 10k i czekaj na zapytania.

 

.com.pl chadzają w takich przedziałach teraz? Jak ostatnio patrzyłem to jednak większość 'lepszych' sprzedaży oscylowało w granicach xxx.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ile widujesz cen sprzedaży .com.pl dla kk? Ja sprzedałem już niejedną za 3-5-7k, a widziałem i droższe. Tę bym wystawił za 10k (aby odpowiednio nastroić klienta) i sprzedał za 5k.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ile widujesz cen sprzedaży .com.pl dla kk? Ja sprzedałem już niejedną za 3-5-7k, a widziałem i droższe. Tę bym wystawił za 10k (aby odpowiednio nastroić klienta) i sprzedał za 5k.

 

No właśnie nie widuje, dlatego pytam. Pytałem tak szczerze, bez podtekstów. Myślę, że to cenna informacja, że jednak KK wciąż decydują się na .com.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie nie widuje, dlatego pytam. Pytałem tak szczerze, bez podtekstów. Myślę, że to cenna informacja, że jednak KK wciąż decydują się na .com.pl

Jest mnóstwo firm dla których (w ich mniemaniu) .com.pl jest lepsza niż sama .pl, choć zależy to od branży.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest mnóstwo firm dla których (w ich mniemaniu) .com.pl jest lepsza niż sama .pl, choć zależy to od branży.

 

Może tak było 2-3 lata temu, ale teraz to już chyba mit.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×