Jump to content
pb

myszki.pl

Recommended Posts

swietna pod strone z tresciami adult :>

 

No to mnie juz troszkę bardziej przekonuje ;)

Ew. dla AA ale tam wystarczy subdomena biale.myszki.pl ;)

Zapytałem bo czasami czytam wasze troski o jakieś 'okazje' choć sam nie jestem pewien czy w ogóle bym walczył o taką domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale NASK niestety popiera takie zdanie w przypadku domeny książki.pl ;)

 

NASK nie jest wyrocznią ostateczną, mogą co najwyżej zablokować domenę do czasu wyjasnienia. Finalną decyzję ma tutaj sąd tym bardziej że jest to nazwa ogólna więc nie można udowodnić nadrzednosci nazwy miasta nad nazwą ogólną"książki".

Przypuszczam że od tej nazwy pochodzi nazwa miasta, co by dawało jeszcez więcej "amunicji" adwokatowi broniacemu własciciela książki.pl

 

Problem w tym że wiele osób się boi sądów lub woli oddać domenę bez walki aby nei wchodzić w koszta, a czasami jest to kwestia porządnie napisanego listu od adwokata za 300-500zł.

Mnie się wydaje że o dobre domeny warto walczyć i nabyć doświadczenia na przyszłość w takich wypadkach

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Wiele halasu o nic. Raczej tylko o zasady...Domena gorzej niz srednia. Lepsza pod adult niz sklep komputerowy

Co Ty znowu za farmazony głosisz (dziękuję Warszawiakom za uzupełnienie mojego słownictwa ;))? Średnia domena to raczej e-jajcarnia.com.pl.

 

Ale co ja piszę... już dawno się przekonałem, że Ty się na tym wszystkim nie znasz.

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co Ty znowu za farmazony głosisz (dziękuję Warszawiakom za uzupełnienie mojego słownictwa ;))? Średnia domena to raczej e-jajcarnia.com.pl.

 

Ale co ja piszę... już dawno się przekonałem, że Ty się na tym wszystkim nie znasz.

 

Michał

 

e-jajcarnia.com.pl to srednia domena? ;):P Janosikowy Pyzdra rzeklby: " pokozołeś...."

 

Oj znawco, daruj sobie osobiste wycieczki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tym sposobem od domeny myszki.pl, poprzez książki.pl i inne tego typu, doszliśmy do domeny e-jajcarnia.com.pl

 

Ile postów faktycznie odnosi się bezpośrednio do domeny myszki.pl, o której jest temat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×