Jump to content
pb

myszki.pl

Recommended Posts

domenator, to nie jest dobry pomysł.. Dziś mam bardzo słaby ping :] Taki żarcik :-)

 

to był żarcik, taki ot ;-)

najrozsądniejszym rozwiązaniem byłoby nie informowanie nikogo jakie to były domeny. po prostu ktoś kto będzie miał szczęście i na nie trafi to sobie je zarejestruje. nie wiem dlaczego ktokolwiek ma być tutaj faworyzowany.. żarty żartami, ale to jest nie fair, a gra idzie o pieniądze.

 

nie ma sprawiedliwości na świecie, fakt. ale jak w biały dzień, publicznie robi się takie mini-wałeczki to jest to po prostu niesmaczne.. fuj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wałek to byłby, gdyby domenę przejął Pan Czesio, znajomy Pana Andrzeja. Tutaj klient zadzwonił, niesłuszna blokada została zdjęta - bez faworyzowania nikogo. Dostęp do telefonu ma chyba każdy? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
to był żarcik, taki ot ;-)

najrozsądniejszym rozwiązaniem byłoby nie informowanie nikogo jakie to były domeny. po prostu ktoś kto będzie miał szczęście i na nie trafi to sobie je zarejestruje. nie wiem dlaczego ktokolwiek ma być tutaj faworyzowany.. żarty żartami, ale to jest nie fair, a gra idzie o pieniądze.

 

nie ma sprawiedliwości na świecie, fakt. ale jak w biały dzień, publicznie robi się takie mini-wałeczki to jest to po prostu niesmaczne.. fuj!

Tez dobre rozwiazanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że te pozostałe to nic ciekawego, inaczej wiele osób by o nich wiedziało, tak jak o myszki.pl.

No chyba że wiedzą, ale w takim wypadku już są „wzięte”.

 

Moje pytanie wypłynęło z czystej ciekawości.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wałek to byłby, gdyby domenę przejął Pan Czesio, znajomy Pana Andrzeja. Tutaj klient zadzwonił, niesłuszna blokada została zdjęta - bez faworyzowania nikogo. Dostęp do telefonu ma chyba każdy? :unsure:

 

nie mówię o myszkach tylko o pozostałych domenach. teraz one są wolne (więc już nie ma możliwości, że ktoś zadzwoni do NASK w ich sprawie, tak jak to miało miejsce w przypadku myszek) i takie powinny pozostać. dlaczego tylko partnerzy NASK mają się dowiedzieć które domeny się zwolniły? uważam, że to nie w porządku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wydaje mi się, że te pozostałe to nic ciekawego, inaczej wiele osób by o nich wiedziało, tak jak o myszki.pl.

No chyba że wiedzą, ale w takim wypadku już są „wzięte”.

 

Moje pytanie wypłynęło z czystej ciekawości.

Tak jak przypuszczałeś - pozostałe domeny raczej nikogo nie zaciekawią :unsure: Najlepsza z nich to chyba snajperaukcyjny.pl

 

allied-domecq.com.pl

allied-domecq.pl

allieddomecq.com.pl

allieddomecq.pl

autoweek.com.pl

autoweek.pl

calgonit.com.pl

gmc.com.pl

j-sainsbury.com.pl

jsainsbury.pl

smc-poland.pl

dunskie-wyspy.com.pl

dunskie-wyspy.pl

dunskiewyspy.com.pl

socjaldemokracjapolska.org.pl

jkwasniewska.biz.pl

jkwasniewska.com.pl

jkwasniewska.edu.pl

jkwasniewska.info.pl

jkwasniewska.net.pl

jkwasniewska.org.pl

jkwasniewska.pl

jolantakwasniewska.com.pl

jolantakwasniewska.info.pl

jolantakwasniewska.biz.pl

jolantakwasniewska.edu.pl

jolantakwasniewska.net.pl

jolantakwasniewska.org.pl

jolantakwasniewska.pl

snajperaukcyjny.pl

myszki.pl

shoot.pl

onlinecitibank.pl

partnernask.pl

bidit.pl

eumail.com.pl

silny-web.pl

silnyweb.pl

eupost.com.pl

eupoczta.pl

euhost.com.pl

safe-host.pl

sky-web.pl

eu-host.pl

eu-mail.pl

eu-post.pl

portowanie.pl

nasking.pl

partnernask.pl

 

--

Daniel Dryzek

http://active24.pl - .pl za 9.90 PLN! Bez opłat za AuthInfo, hurtowa rejestracja domen.

http://domenytanio.pl - domeny .pl tylko 9.00 PLN, przedłużenie ważności tylko 79 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak jak przypuszczałeś - pozostałe domeny raczej nikogo nie zaciekawią :unsure: Najlepsza z nich to chyba snajperaukcyjny.pl

 

Wg mnie najlepsze są: shoot.pl, partnernask.pl i portowanie.pl – pierwsza już „złapana”, dwie pozostałe zajęte przez NASK.

Przynajmniej na tego snajpera się załapałem (w sensie rezerwacji, niekoniecznie jako jej końcowy odbiorca). ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee faktycznie, wiele krzyku o nindże :-) tylko shoot.pl mi się podobała, no ale się spóźniłem.

ciekawe co to jest "nasking". naskowanie? bycie partnerem NASKu czy jak? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tam ;) , a nie czekały długo na rejestracje. :P

 

Mam pytanie do wielce szanownego kolegi ;) z NASK. Co z trzema miejscowościami w Polsce które nazywają się Myszki? Czy to, że mieszka tam razem 230 osób pozwala na odebranie im możliwości promocji w internecie? Dlaczego NASK traktuje te 230 osób jak szare myszki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wsie to też są miejscowości. Cytuje regulamin NASK:

6.

NASK może odmówić przyjęcia Oferty w szczególności, gdy:

c.

Oferta dotyczy Nazwy Domeny odpowiadającej nazwie województwa, powiatu, gminy lub miejscowości w Domenie .pl, chyba że Oferentem jest właściwa jednostka samorządu terytorialnego albo Skarb Państwa reprezentowany przez właściwy organ administracji ; Oferta dotycząca Nazwy Domeny odpowiadającej nazwie województwa, powiatu, gminy lub miejscowości w Domenie .pl może być złożona tylko bezpośrednio w NASK

 

Czyli oferta dotycząca tej domeny była złożona bezpośrednio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

myszki to nazwa ogólna, więc nie ma problemu. Organizacje samorządowe mają swoje .org.pl, pozatym nie popadajmy w paranoje że wieś Myszki chce się promować w internecie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
myszki to nazwa ogólna, więc nie ma problemu. Organizacje samorządowe mają swoje .org.pl, pozatym nie popadajmy w paranoje że wieś Myszki chce się promować w internecie ;)

Ale NASK niestety popiera takie zdanie w przypadku domeny książki.pl ;)

 

Książki

 

[...]liczba ludności

1900

http://pl.wikipedia.org/wiki/Książki

 

Jak dla mnie absolutnie niezrozumiałe... Jak już mają ten .gov.pl to niech tam sobie umieszczają takie strony...

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak dla mnie absolutnie niezrozumiałe... Jak już mają ten .gov.pl to niech tam sobie umieszczają takie strony...

 

Tam zaraz gov.pl... mają miasta.pl, gmina.pl, powiat.pl... czego więcej chcieć?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Tam zaraz gov.pl... mają miasta.pl, gmina.pl, powiat.pl... czego więcej chcieć?

A no tak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
myszki to nazwa ogólna, więc nie ma problemu. Organizacje samorządowe mają swoje .org.pl, pozatym nie popadajmy w paranoje że wieś Myszki chce się promować w internecie ;)

To był sarkazm. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myszki.pl brzmią bardzo sympatycznie ale możecie mi podpowiedzieć jaki serwis widzieliście dla tej domeny ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Myszki.pl brzmią bardzo sympatycznie ale możecie mi podpowiedzieć jaki serwis widzieliście dla tej domeny ?

Przekierowanie na sklep komputerowy sprzedajacy myszki lub otworzenie na niej takiego sklepu ktory sprzedaje myszki...

 

Michał

 

klawiatury.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przekierowanie na sklep komputerowy sprzedajacy myszki lub otworzenie na niej takiego sklepu ktory sprzedaje myszki...

Średni biznes... Na sprzedaży samych myszek raczej dużo nie zarobisz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Średni biznes... Na sprzedaży samych myszek raczej dużo nie zarobisz ;)

Na wszystkim da się zarobić... kwestia logistyki i organizacji.

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myszki.pl brzmią bardzo sympatycznie ale możecie mi podpowiedzieć jaki serwis widzieliście dla tej domeny ?

swietna pod strone z tresciami adult :>

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na wszystkim da się zarobić... kwestia logistyki i organizacji.

No skoro tak mowisz to nie zostaje mi nic innego, jak zyczyc Ci powodzenia przy klawiatury.pl ;)

 

edit:

@rok - wlasnie taka tematyka mi pasowala najbardziej do tej domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×