Jump to content
Pawel Gluszko

Nieoczekiwane spady

Recommended Posts

Witam,

Jako, że drążę temat i traktuję domeny trochę jak ciekawostkę a może nawet grę :) coś jak forex i CHF/PLN na którym niektórzy zrobili w 1 dzień ogromne pieniądze zapodam temat, który chyba tu nie istnieje a mianowicie może koledzy będą się dzielić nieoczekiwanymi spadami domen które są warte "fortunę" tzn XXXXX :) a które nieoczekiwanie spadają i zostają przechwycone czy raczej złapane przez opcję bo widzę, że tak się teraz łapie "generyki" :)
Zapraszam do dyskusji, może ktoś coś z ostatniego roku wrzuci a potem na bierząco...

Pozdrawiam,

Paweł Głuszko

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...] będą się dzielić nieoczekiwanymi spadami [...]

 

 

[...] które nieoczekiwanie spadają i zostają przechwycone czy raczej złapane przez opcję [...]

 

Ale my tutaj nazywamy takie domeny "oczekiwanymi" ;)

 

Po drugie: co do zrealizowanych opcji; jest już ciekawy temat. Poczytaj więcej na forum. Musisz. Wszystko od deski do deski :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

> Ale my tutaj nazywamy takie domeny "oczekiwanymi" ;)

 

A nawet wyczekiwanymi. ;-)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

> Ale my tutaj nazywamy takie domeny "oczekiwanymi" ;)

 

A nawet wyczekiwanymi. ;-)

 

:blush: Tak. Racja. Zły dobór wyrazu. Jak zwykle czuwasz mimo sobotniego poranku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten temat ze zrealizowanymi opcjami to owszem przeglądałem, ale to są opcje użytkowników forum i szczerze to mało która jest ciekawa, ot takie "średniaczki" :)
Wiadomo, że ciężko o takie domeny, ale napewno się zdarzają a wyjadacze powinni śledzić takie wydarzenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie każdy się chwali zrealizowanymi opcjami, np. niedawno spadła domena zamek.pl, chyba nie nazwiesz jej średniakiem? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten temat ze zrealizowanymi opcjami to owszem przeglądałem, ale to są opcje użytkowników forum i szczerze to mało która jest ciekawa, ot takie "średniaczki" :)

Wiadomo, że ciężko o takie domeny, ale napewno się zdarzają a wyjadacze powinni śledzić takie wydarzenia :)

 

A ja zapytam do czego Ci te dane są potrzebne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie chodzi o takie domeny, o których się nikt nie chwali albo po prostu nie jest użytkownikiem forum.
Zamek.pl - bardzo dobra domena, o to właśnie chodzi :)
A po co mi? Wyłącznie z ciekawości, chętnie patrzę na osoby które robią "złote strzały" :)

edit: Widzę, że opcje to też już "walka" :) niecałe 2h od złapania zamek.pl następny "totolotek" puszczony :) życzę powodzenia w realizacji! :)

Edited by Pawel Gluszko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×