Jump to content
Geekboy68k

tynki-maszynowe.pl

Recommended Posts

tynki-maszynowe.pl

 

Czołem!

Ktoś nie opłacił przechwycenia, więc skorzystałem z prawa pierwokupu za 60 PLN. Myślicie, że średnie XXX jest do osiągnięcia?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Uwazam, ze 5-6 k to kwota nieosiagalna za te domene, ale niskie xxxx jak najbardziej - z zastrzezeniem, ze na 99% sam nikt sie nie napatoczy i bedziesz musial pomoc szczesciu, zeby ja spieniezyc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki. Prawdę mówiąc wykupiłem domenę z nadzieją, że może coś z tego będzie, a w beznadziejnej sytuacji uda mi się ją sprzedać przynajmniej za kwotę rejestracji.

 

Dużym problemem może być fakt, że tynkimaszynowe.pl też jest na sprzedaż - widzę, że domena otrzymała jakąś ofertę. Spróbuję dowiedzieć się, jakiej kwoty oczekuje właściciel, aby móc zaproponować ewentualnemu interesantowi mniej odstraszającą.

 

Wasze wyceny dały mi trochę do myślenia - póki co ustawiłem KT na 1500 PLN, będę zadowolony z każdej kwoty od wysokiego XXX w górę. Na dniach postaram się trochę "pomóc szczęściu", jak zasugerował @hans_2000 i liczę, że spieniężę adres. Jak się nie uda to wrócę z pretensjami :P

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dużym problemem może być fakt, że tynkimaszynowe*pl też jest na sprzedaż - widzę, że domena otrzymała jakąś ofertę. Spróbuję dowiedzieć się, jakiej kwoty oczekuje właściciel

Wyższej niż 1500 zł.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na Twoim miejscu poczekał bym do "sezonu" tynkarskiego i szanse się zwiększą ,a jeżeli chodzi o "-" to akurat w tej domenie żle nie wygląda .

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla kk "-" nie koniecznie obniża wartość domeny. Niektóre firmy takie rejestrują kiedy domena bez myślnika jest wolna. Sporo osób jeszcze myśli, że fraza w domenie mocno wspomaga pozycjonowanie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×