Jump to content
Sign in to follow this  
dawlab

Cześć!

Recommended Posts

Najwyższa pora rozpocząć swoją przygodę z domenami!

 

Już jakiś czas temu natkąłem się na temat zarbiania na domenach, ale jak to ja szybko odpowiedziałem sobie, że może to było dobre kilka lat temu, a teraz to wszystkie domeny są już zajęte, i tak na tym nie zarobię, bez sensu.

 

Teraz (od nowego roku) staram się zmieniać postrzeganie pewnych rzeczy, bo będąc nastawionym do wszystkiego krytycznie, to nigdy nic nie osiągnę.

 

Dopiero zaczynam, sporo czasu schodzi mi na czytanie tego forum, ale jedno już wiem - to kopalnia wiedzy. Pewnie wkrótce kupię jakieś domeny, całkiem możliwe,że nie będą to udane zakupy, ale przecież bez ryzyka i żadnego wysiłku nigdy nie osiąga się sukcesu, prawda?

 

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych zakupów i sprzedaży :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

W la­tach wczes­nej młodości stoimy przed cze­kającym nas życiem ni­by dzieci przed kur­tyną teat­ralną, ra­dośnie i w na­pięciu wyglądając rzeczy, które mają na­dejść. Na szczęście nie wiemy, co rzeczy­wiście na­dej­dzie. Kto by to bo­wiem wie­dział, ten na dzieci mógłby spoglądać jak na niewin­nych winowajców, ska­zanych co praw­da nie na śmierć, lecz na życie, ale nie znających jeszcze brzmienia swe­go wyroku.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, na pewno dużo czytaj na forum, dodatkowo jakieś materiały i obserwuj rynek sprzedaży, ryzykujesz swój czas i pieniądze ale kto nie ryzykuje szampana nie pije :) powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×