Jump to content
Sign in to follow this  
lisz55

jakiego rodzaju domeny rejestrować?

Recommended Posts

Jakiego rodzaju literówki rejestrować? Lepsze jest zapomnienie litery, ich przestawieni czy może wpisanie litery obok (np zamiast k to l). I jakich stron powinny to być literówki serwisy o jakiejś konkretnej tematyce, sklepy czy moze jeszcze coś innego??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakiego rodzaju literówki rejestrować? Lepsze jest zapomnienie litery, ich przestawieni czy może wpisanie litery obok (np zamiast k to l). I jakich stron powinny to być literówki serwisy o jakiejś konkretnej tematyce, sklepy czy moze jeszcze coś innego??

 

Moze chcesz za darmo liste wolnych .com z ruchem minimum 200 uq/dzien?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze chcesz za darmo liste wolnych .com z ruchem minimum 200 uq/dzien?

No bym bardzo chętnie skorzystał z takiej listy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jakiego typu strony są najlepsze do kupienia ich literówki, bo ctr przy literowce kurnika jest dosyć słaby 7-8%, rozumiem że serwisy typu wp onet też będzie słaby, więc jakie? Domyślam się że adult, ale tu raczej trudno znaleźć jakaś ciekawą domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Literówki serwisów jedno-tematycznych, np sklepy, militaria, bizuteria, ksiegarnie, elektronika, podroze.

Sporo też zarabiają literówki linii lotniczych, producentów mebli, ubrań, materiałów budowlanych itp.

Jednym zdaniem to literówki stron pod którymi można coś kupić. Nie stronom z newsami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Literówki serwisów jedno-tematycznych, np sklepy, militaria, bizuteria, ksiegarnie, elektronika, podroze.

Sporo też zarabiają literówki linii lotniczych, producentów mebli, ubrań, materiałów budowlanych itp.

Jednym zdaniem to literówki stron pod którymi można coś kupić. Nie stronom z newsami.

 

A ja mam jedną literówkę portalu newsowego z CTR 40%. ;-)

No ale to zdecydowanie wyjątek od reguły, bo inne mają max 10%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam !

A co sadzicie o literowce w domenie Z na Y ?

NP: gazeta = gayeta ?? (nie mam zadnego zwiazku z domena) - pytam tylko o wasza opinie.

 

 

Btw. oplacilem heliom.pl - ciekawe czy cos z tego bedzie :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Btw. oplacilem heliom.pl - ciekawe czy cos z tego bedzie :-)

 

hm.. a czym się kierowałeś? bo moim zdaniem nic na tym nie zarobisz..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie trudno sie domyslic czym sie kierowalem.

Mianowicie mam nadzieje ze ludzie beda mylic N z M :-) Pozyjemy zobaczym ... Ja domenami sie bawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mianowicie mam nadzieje ze ludzie beda mylic N z M :-) Pozyjemy zobaczym ... Ja domenami sie bawie.

 

rozumiem, że chodzi o zamianę n i m. ale istnieje coś takiego jak KD, o czym się tu pisało kilka razy już.. są narzędzia do sprawdzania potencjalnego przynajmniej ruchu na takiej domenie.. wg tych narzędzi ruch na tej domenie będzie zbliżony do zera, niestety...

myślałem, że może znalazłeś jakiś inny sposób do szacowania ruchu na domenie, dlatego spytałem czym się kierowałeś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widocznie słabo wczytałem sie w forum.

O wynikach poinformuje.

 

No cóż w najgorszym wypadku bede w plecki 50 brutto ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@domenator miałeś rację domena ma praktycznie zerowy ruch

co to jest te KD ? jak to sie sprawdza ? skąd ściągnąć te narzędzia dzięki którym wiedziałeś ze ruch będzie slaby ? jak sie nazywa ten program ?;)

 

dzięki z góry

Share this post


Link to post
Share on other sites
@domenator miałeś rację domena ma praktycznie zerowy ruch

co to jest te KD ? jak to sie sprawdza ? skąd ściągnąć te narzędzia dzięki którym wiedziałeś ze ruch będzie slaby ? jak sie nazywa ten program ?;)

 

dzięki z góry

W dziale poradniki jest coś na ten temat. Opisane jest magiczne KD ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×