Jump to content
Geekboy68k

Parkowanie domen na ParkingCrew - how to?

Recommended Posts

Czołem!

Albo jestem za głupi, albo na PC nie można parkować domen:
parkingcrew_png_300x300_q85.jpg

Konto mam od dłuższego czasu, ale nigdy z niego nie korzystałem. Ichni FAQ sugeruje mi przejść do nieistniejącej zakładki "Add domains". Dla pewności przewertowałem wszystkie - bez rezultatu. Mogę sobie foldery pododawać/pousuwać.

Ktoś coś?

Będę niezmiernie wdzięczny.

Pozdrawiam!

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem to samo,mi udało się przez Aftermarket.Warto na PC spróbować bo z tego co widzę to płacą baatdbaardzo dobrze.(ale to spostrzeżenia nowicjusza):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ze screena wynika że nie masz linku "Add domains", u mnie nagłówek wygląda tak: http://s1.zrzut.pl/Kx1qLBv.png

Być może Twoje konto, nieużywane, zostało w jakiś sposób ograniczone? Albo może powinieneś założyć nowe konto?

Najlepiej chyba jak zapytasz parkingcrew o co chodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie napisali mi, że konto najpewniej zakładałem przez AM, więc przez rejestratora powinienem dodawać do niego domeny. Na prośbę o "odgraniczenie" (wszakże trzymam domeny też u innych) nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da się jakoś z pominięciem AM? Chciałbym parkować także domeny z Premium...

 

Gruby weź po prostu (tak jak ja to robię) wszystkie domeny ręcznie wrzucaj przez ten link co Ci podałem. Obojętnie czy masz w premium czy AM wrzuć w listę do odpowiednich katalogów dla lepszego porządku. DNS'y i tak z automatu będziesz przy rejestracji ustawiał.

Pisałem kiedyś do supportu PC i oni ogólnie wiedzą o tym błędzie i z tego co mi się udało dowiedzieć to, że stare (nie wiem jak stare) konta, które zostały zakładane poprzez synchronizację AM i były nieużywane to straciły ten bezpośredni odnośnik w panelu "add domains". Wtedy support napisał mi, że muszę założyć nowe konto na PC ale kolega z forum też mi podał ten link do wrzutu i zostawiłem stare konto. Wszystkie domeny parkują się poprawnie, kasa nalicza się prawidłowo. Problem out.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podłacze sie pod temat.

Miesiac temu PC nie wypłaciło mi pieniędzy bo nie miałem ulicy wpisanej w swoich danych. Poprawiłem. W tym miesięcu zadnej informacji nie dostałem i pieniądze nie wyszły z konta PC. (Mam ustawioną wypłatę na paypal). Wie ktos może o co chodzi?

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podłacze sie pod temat.

Miesiac temu PC nie wypłaciło mi pieniędzy bo nie miałem ulicy wpisanej w swoich danych. Poprawiłem. W tym miesięcu zadnej informacji nie dostałem i pieniądze nie wyszły z konta PC. (Mam ustawioną wypłatę na paypal). Wie ktos może o co chodzi?

 

Pierwsze co mi przychodzi do głowy to ustawiony zbyt wysoki próg wypłaty. Sprawdź ile masz do wypłaty i zobacz na ile masz ustawiony próg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się ze powinieneś napisać do nich a nie na forum.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ilość wyświetleń na parkingcrew odzwierciedla stan aktualny, czy pełna ilość jest widoczna dopiero po kilku dniach? Z tego co wiem to tak chyba jest z zarobkami

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ilość wyświetleń na parkingcrew odzwierciedla stan aktualny, czy pełna ilość jest widoczna dopiero po kilku dniach? Z tego co wiem to tak chyba jest z zarobkami

 

Odzwierciedla stan aktualny po każdym/godzinnym odświeżeniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×