Jump to content
Sign in to follow this  
lechoo

scores.pl

Recommended Posts

scores.pl

 

Wczoraj złapana.

Częśc opinii na temat domeny poznałem od chłopaków z chata.

Niemniej jednak może jeszcze ktoś się wypowie w tym temacie.

Interesuje mnie sposób i możliwości zagospodarowania (oprócz strony z wynikami sportowymi online - to samo się nasuwa).

Może też ktoś pokusi się o wycenę.

Dziękuję

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna nazwa co do wyceny nic się odzywam za mało mam doświadczenia ale jeżeli chodzi o zagospodarowanie chętnie się wypowiem tylko wyniki i rezultaty od tańców synchronicznych w wodzie po wyścigi kosiarek. Moim zdaniem żadna inna treść do niej nie pasuje.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super domenka. Uważam tak jak nitodo, że ona jest tylko do wyników sportowych przeznaczona. Po prostu ludzie siedzący w temacie bukmacherki od razu będą wiedzieć co się pod nią może znajdować. Szkoda, że w Polsce mamy takie prawo (pomimo ostrzeżeń od UE), bo nie możesz legalnie ani grać przez internet ani reklamować bukmacherów. Tak byś postawił skrypt z wynikami, podłączył programy partneskie i napewno bez jakiegoś wielkiego wkładu czasowego swoje by zarobiła. Może się na nią skusi duża maltańska spółka siedząca w tej branży (wyników sportowych). Ja osobiście poniżej średniego xxxx bym nie oddał. Powodzenia! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena ma potencjał. Nie brakuje zapaleńców, jeżeli chodzi o typowanie i obstawianie wyników, chociażby piłkarskich.

 

Innego zastosowania osobiście nie widzę.

 

Kangur dobrze napisał - szkoda, że nie jest to com. , mimo wszystko duże szanse na sprzedaż.

 

Powodzenia !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna, ale pod własny projekt. Znaleźć KK może być ciężko, ale cierpliwości i powodzenia życzę ;)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×