Jump to content
nitodo

kredytymieszkaniowe24.pl

Recommended Posts

Raz w życiu udało mi się sprzedać domenę z przyrostkiem "24" w mocnym generyku za średnie x.xxx zł

Kredytymieszkaniowe do mocnych generyków nie należą dlatego wyceniam domenę na max 1000-1500 zł od KK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem przyrostek "24" może przynosić korzyści w domenie ale tylko wtedy, kiedy za domeną idzie świadczona usługa. Oczywiście 24 godziny na dobę albo chociaż sugerująca pracę w godzinach nocnych. Do takich nazw w domenie według mnie należą: apteka24, taxi24, stomatolog24 itp. To 24 może też po części sugerować usługę internetową mówiącą o dostępności 24 godziny na dobę. Branża niby dochodowa ale ja myślę podobnie jak banialuka1,że więcej niż niskie xxxx nie jest warta. To tylko moja ocena i życzę oczywiście powodzenia!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kredyty załatwiamy najczęściej w systemie od 9:00 do 18:00 bo potem bank jest zamknięty a firmy tego typu po nocach też nie pracują bo przykuwałyby uwagę odpowiednich służb :P

 

A tak zupełnie serio to wszystko powyżej 500 zł uznam za sukces ;)

Edited by vul
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obyś nie miał racji vul !!! twoi przedmówcy celują w przedział gdzie i ja strzelam :) w każdym razie dzięki za wyceny oraz opinie ,może jeszcze ktoś chce się wypowiedzieć ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kredyty załatwiamy najczęściej w systemie od 9:00 do 18:00 bo potem bank jest zamknięty a firmy tego typu po nocach też nie pracują

Ale za to programy partnerskie działają całą dobę :)

Domena o tyle dobra, że nie była wcześniej używana i jest czysta, wartość od xxx do 2k.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale za to programy partnerskie działają całą dobę :)

Domena o tyle dobra, że nie była wcześniej używana i jest czysta, wartość od xxx do 2k.

 

Jaka byłaby różnica, gdyby wcześniej była zagospodarowana?

Myślałem, że to właśnie lepiej, ponieważ wzrastają szanse na sprzedaż i nazwa generuje jakiś tam ruch.

 

Mont - mógłbyś sprostować?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka byłaby różnica, gdyby wcześniej była zagospodarowana?

W tej branży duże ryzyko, że domena ma zły profil linków po poprzednikach
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×