Jump to content
FlashT

Transfer pieniędzy pomiędzy kontami?

Recommended Posts

W ramach AfterMarket.pl nie. Powinien być możliwy transfer pomiędzy AfterMArket.pl a BitMarket.pl, co myślę, że pobudziłoby ruch w obu serwisach (kupowanie walut z zysków z domen i/lub kupowanie domen z zysków z walut), ale jeszcze nikt na to widocznie nie wpadł, a gdy oba serwisy będą należały do dwóch formalnie osobnych firm, stanie się to prawdopodobnie niemożliwe z przyczyn prawnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie niby może ma to sens, że nie ma... ludzie pewnie by oszukiwali na transakcjach nie płacąc prowizji za sprzedaż domen.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie niby może ma to sens, że nie ma... ludzie pewnie by oszukiwali na transakcjach nie płacąc prowizji za sprzedaż domen.

LOL tak samo jak oszukują przelewając do banku i sprzedając poza AM :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOL tak samo jak oszukują przelewając do banku i sprzedając poza AM :D

 

Uważasz że sprzedaż poza AM to oszustwo ?

Możesz uzasadnić swoją teorię ?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Była taka możliwość (wystarczyło zrobić wypłatę z jednego konta na indywidualny rachunek przypisany do drugiego konta). W tej chwili indywidualnych rachunków nie ma, ale gdy się pojawią to zapewne przywrócimy też i tę funkcję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bazyli - piłem do flasha, że jeśli ktoś już ma "oszukać" to nie musi robić przelewu na inne konto AM tylko na konto bankowe od razu. Wrecz przeciwnie - wyśmiałem to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×