Jump to content
ssvinci

nadrukireklamowe.pl

Recommended Posts

nadrukireklamowe.pl

 

Szanowni forumowicze,
Jestem w posiadaniu wymienionej domeny. Nie jest mi już potrzeba i dlatego mam do Was prośbę. Nie mam kompletnie pojęcia o wycenie domen.
Jak uważacie, ile jest warty ten adres?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja opinia i wnioski:

 

- bardzo komercyjna

- dużo wyników w google

- wszystkie najważniejsze końcówki zajęte

- Nadruki są ostatnio bardzo modnie na różnego rodzaju gadżetach czy odzieży

- Domena ma założoną opcję, więc ktoś się nią interesuje

 

Moja wycena: od nisko-średniego xxxx do :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli siedzisz w branży reklamowej - zapewne masz gdzieś jakieś konto na branżowym portalu.

Warto w branży dać info o możliwości przejęcia domeny po istniejącej firmie (jeśli tak jest).

 

Domena dla kogoś w branży z tą usługą jest dobra. Ta domena + ewentualnie z nazwą firmy i nic (pomijając kwestię odpowiedniej ilości zleceń) więcej nie trzeba - to tak w uproszczeniu - po pominąłem wiele innych kwestii - jak np ciężka praca, zdobywanie klientów, reklama itp.

Branża trudna - duża konkurencja. Z leasingu wiem, że sprzęt drukarsko - nadrukowy jest sprzętem, który leasing odbiera bardzo często i sprzedaje następnie prawie "po cenie złomu" (tak samo hale stalowe btw).

Aby domena się dobrze sprzedała potrzebny klient, który robi duże nakłady w nadrukach - pierwsza myśl - chiny. Druga - jak tam dotrzeć i sprzedać?

Branży nie znam - myślę sobie tylko tak laicko - że duży gracz w PL - domenę oleje i nie będzie zainteresowany - "bo mam tyle zleceń, że jestem mocny" - nadzieja w tych co pretendują, lub są na starcie i jeszcze mają pieniądze - w tym na własną reklamę.

 

W uzupełnieniu do tego co napisał @Yaneek - istotne jest jaki generuje ruch i czy daje klientów.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×