Jump to content
Mr.Nice

.EU czy .COM?

.Eu czy .Com?  

18 members have voted

  1. 1. Które rozszerzenie wybrałbyś do rejestracji swojej domeny, jeżeli chodziłoby o polskojęzyczny zwrot

  2. 2. Dlaczego com ?

    • Cena
    • Zasięg
    • Sympatia
    • Koszty utrzymania
    • Popularność
    • inne
    • Nie dotyczy ponieważ głosowałem na domenę .eu
  3. 3. Dlaczego .Eu

    • Cena
    • Zasięg
    • Sympatia
    • Koszty utrzymania
    • Popularność
    • inne
    • Nie dotyczy ponieważ głosowałem na domenę .com


Recommended Posts

Cześć,

 

które rozszerzenie w Waszej opinii ma większą MOC, jeżeli chodzi o polskojęzyczne i anglojęzyczne nazwy?

.Eu czy .Com?

 

Zachęcam do udziału w ankiecie.

Edited by apze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primo: chciałem odpowiedzieć, ale nie da się zagłosować jeśli nie odpowie się na każde pytanie.

 

Secundo: poniższe pytanie

 

"Które rozszerzenie wybrałbyś do rejestracji swojej domeny, jeżeli chodziłoby o anglojęzyczny zwrot - .eu, .com"

 

to tak poważnie, czy dla jaj :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primo: chciałem odpowiedzieć, ale nie da się zagłosować jeśli nie odpowie się na każde pytanie.

 

Już poprawiłem ankietę. Nie da się jednak wyłączyć możliwości braku odpowiedzi na któreś z pytań. Dodałem dodatkowe pole, które powinno pomóc.

 

 

Secundo: poniższe pytanie

 

"Które rozszerzenie wybrałbyś do rejestracji swojej domeny, jeżeli chodziłoby o anglojęzyczny zwrot - .eu, .com"

 

to tak poważnie, czy dla jaj :blink:

 

Ludzie różne mają upodobania, różnymi kryteriami się kierują, więc pozostawiłem wolną rękę co do wypowiedzi :)

Edited by Mr.Nice

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Które rozszerzenie wybrałbyś do rejestracji swojej domeny, jeżeli chodziłoby o anglojęzyczny zwrot - .eu, .com"

 

Mr.Nice, co jest większe? Europa czy 'pozostały Świat'?

 

Mr.Nice, gdzie więcej ludzi mówi/rozumie w j.angielskim? W Europie czy w 'pozostałym Świecie'?

 

Naprawdę trzeba robić ankietę żeby sprawdzić tak oczywiste rzeczy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

com - cały świat ziemski a może i inne planety. :D

eu - Niemcy - długo długo nic - UK, Polska, Włochy i może trochę dalej Francja z Hiszpanią.

 

Chociaż osobiście lubię eu nawet bardziej niż com. No ale jednak com to potęga. Co zrobisz - no nic nie zrobisz! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Które rozszerzenie wybrałbyś do rejestracji swojej domeny, jeżeli chodziłoby o anglojęzyczny zwrot - .eu, .com"

 

Mr.Nice, co jest większe? Europa czy 'pozostały Świat'?

 

Mr.Nice, gdzie więcej ludzi mówi/rozumie w j.angielskim? W Europie czy w 'pozostałym Świecie'?

 

vulu, jak już tniesz z kontekstu to wypadałoby odnieść się do całości, a nie tylko wybranego fragmentu.

 

Naprawdę trzeba robić ankietę żeby sprawdzić tak oczywiste rzeczy?

 

Jeżeli potrafiłbyś czytać ze zrozumieniem, to przeczytałbyś i wywnioskował, że ankieta odnosi się również do polskojęzycznych nazw, a anglojęzyczne nazwy są jej wypełnieniem w postaci balansu.

Widocznie jesteś ograniczony myśleniowo i widzisz tylko to co sam chcesz zobaczyć, nie wspominam już o Twoim pyszałkostwu, cwaniactwu i mądrościach życiowych, które niewiele wnoszą do rozmowy...

Edited by Mr.Nice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że czytam ze zrozumieniem. Dlatego pierwsza część ankiety jest dla mnie ok i tutaj nie miałem nic do dodania.

Odniosłem się do części, która po prostu jest mało sensowna i nie wnosząca nic nowego. Tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

które rozszerzenie w Waszej opinii ma większą MOC, jeżeli chodzi o polskojęzyczne (...) nazwy?

Czy to pytanie z cyklu: Co zrobić żeby nie kupić peelki ? ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to pytanie z cyklu: Co zrobić żeby nie kupić peelki ? ;)

 

Absolutnie nie :)

Chodziło mi bardziej o sytuację, w której peelka jest zajęta i powstaje pytanie rejestrować .eu czy .com ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Absolutnie nie :)

Chodziło mi bardziej o sytuację, w której peelka jest zajęta i powstaje pytanie rejestrować .eu czy .com ?

 

Myślę że Kangur miał właśnie to na myśli. ;-)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×